Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas bibliotēkā aizvadīts jau sestais Mazā Pūčulēna skoliņas izlaidums

Valkas bibliotēkā 23.septembrī tikās šī gada lasīšanas veicināšanas programmas “Grāmatu starts” Valkas novadā dalībnieki kopā ar ģimeni, lai atzīmētu Mazā Pūčulēna skoliņas noslēgumu. Bērni un pieaugušie tika rosināti iejusties krāsu pasaulē, spēlējot uzmanības spēli, sakārtojot lietas pēc to atbilstības krāsai un uzzīmējot kopīgu gleznu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma noslēgumā bibliotēkā ieradās arī Lielā Pūce, lai sveiktu bērnus un dāvinātu tiem īpaši veidoto „Grāmatu starta“ pūču komplektiņu – mugursomu, lasāmgrāmatu, mīļlietiņu un noderīgu materiālu vecākiem par lasīšanu.

Jau kopš 2018. gada Valkas novadā, sadarbojoties visām novada bibliotēkām, tiek īstenota Vislatvijas lasīšanas veicināšanas programmas “Grāmatu starts” Mazā Pūčulēna skoliņa ar divām nodarbībām bērna dzīvesvietai tuvākā bibliotēkā, ar mērķi “atvērt” durvis uz grāmatu, fantāzijas un lasīšanas pasauli. Šogad Mazā Pūčulēna skoliņu apmeklējuši 20 dalībnieki.

Valkas novadā programmas “Grāmatu starts” darbu koordinē Valkas novada Centrālā bibliotēka, iesaistās Ērģemes, Kārķu, Vijciema un Zvārtavas bibliotēka. Dalību programmā atbalsta LNB Atbalsta biedrība un Valkas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk par pasākumu fotogrāfijās šeit (http://biblioteka.valka.lv/lv/galleries/maza-puculena-skolinas-izlaidums).

#GrāmatuStarts #VNCBBērnuliteratūrasnodaļa

Una Grāve, Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.