Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas bibliotēka aicina uz atvērto diskusiju par dzīvnieku tiesībām

Foto: No Sandra Ādmiņa privatā arhīva

Atzīmējot Pasaules dzīvnieku aizsardzības dienu, piektdien, 7.oktobrī, ikviens interesents aicināts piedalīties Valkas bibliotēkas organizētajās atvērtajās diskusijās ar dzīvnieku tiesību aizstāvjiem Sandri Ādmini un valcēnieti Gintu Laviņu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Diskusijās tiks runāts par sociālo un morālo atbildību pret dzīvniekiem, par dzīvnieku tiesībām un to aizstāvjiem pasaulē un Latvijā, par akcijām, kas notikušas un uzvarām, kas gūtas, par sabiedrības attieksmi un pārmaiņām, kas to gaida, par cilvēcīgo un necilvēcīgo, par patversmēm un to problēmām Latvijā u.c.

Atvērtās diskusijas “Par dzīvnieku tiesībām, sociālo un morālo atbildību” un “Tu esi atbildīgs par tiem, kurus pieradini” notiks 7.oktobrī plkst.10:50 un 11:40 Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā.

Dzīvnieku tiesību aizstāvis Sandris Ādminis ir radiožurnāla par dzīvniekiem “ZOOTĒKA” veidotājs un aktīvs dzīvnieku aizstāvju grupas “Riga Animal Save” dalībnieks. Viņš tiek dēvēts arī par “zvērinātu dzīvnieku advokātu”, kurš uzskata, ka cilvēki patiesībā jau negrib nevienam kaitēt, tikai ne vienmēr viņiem izdodas izvēlēties labvēlīgāko rīcību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valcēniete un patiess dzīvnieku draugs Ginta Laviņa ir dzīvnieku aizstāvju grupas “Riga Animal Save”  dalībniece un topošā veterinārārsta palīdze.

Informāciju sagatavoja: Ance Andrējeva-Empele, Valkas novada Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.