Valkas basketbolistiem sezona noslēdzas astotdaļfinālā

Zaudējumu arī otrajā “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” izslēgšanas turnīra astotdaļfināla spēlē piedzīvoja “VEF basketbola akadēmija Valkā” vienība, kas viesos ar 68:72 (17:13, 20:19, 18:24, 13:16) piekāpās BK “Jelgava”, zaudējot arī divu spēļu summā.

Lai kvalificētos izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālam, valcēniešiem bija jāuzvar ar vismaz +12 punktiem, jo savā laukumā trešdien tika piedzīvots zaudējums ar 71:82.

Spēles pirmo pusi valcēnieši aizvadīja, saglabājot cerību uz uzvaru, pēc divām ceturtdaļām atrodoties vadībā ar +5 punktiem. Vēl trešās ceturtdaļas sākumā valcēniešiem izdevās pārsvaru izaudzēt līdz +8 punktiem un tikai 29.minūtes izskaņā laukuma saimnieki pirmo reizi izvirzījās vadībā. Uz brīdi viesiem izdevās vēl atgūt vadību, tomēr kopš 30.minūtes līdz pat spēles beigām jelgavniekiem izdevās noturēties vadībā un noslēgt spēli ar +4 punktiem, kas nozīmēja, ka divu spēļu summā “VEF basketbola akadēmija Valkā” jelgavniekiem piekāpās ar -15 punktiem – 139:154.

Valcēniešiem rezultatīvākais šajā spēlē ar 18 gūtiem punktiem bija Renārs Šimpermanis, 16 punktus guva Daniels Minajevs, 11 punkti Vadimam Vačilam.

Līdz ar to, valcēniešiem sezona beigusies, kamēr izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālam kvalificējušies “Jelgava” basketbolisti.