Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas basketbolistiem pēc pirmās spēles 11 punktu deficīts

Zaudējumu “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” izslēgšanas turnīra astotdaļfināla pirmajā spēlē piedzīvoja “VEF basketbola akadēmija Valkā”, kas trešdien, 6.aprīlī, savā laukumā ar 71:82 (16:23, 18:16, 20:21, 17:22) piekāpās BK “Jelgava” vienībai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēles sākumā valcēniešiem izdevās izvirzīties vadībā ar 5:0, tomēr drīz vien viesi pārņēma spēles iniciatīvu, izvirzījās vadībā un lielāko divcīņas daļu turējās priekšā. Otrajā ceturtdaļā laukuma saimniekiem uz brīdi izdevās izvirzīties vadībā ar 26:25, tomēr viesi drīzi vien atkal atguva vadību. Trešajā trešdaļā jelgavnieki pirmo reizi panāca +10 punktu pārsvaru, tomēr valcēniešiem izdevās izlīdzināt rezultātu pie 42:42, kā arī izvirzīties vadībā ar 49:48. Arī šoreiz viesi atguva vadību un noturēja to līdz pat spēles beigām, noslēdzot to ar 11 punktu pārsvaru.

Tas nozīmē, lai kvalificētos ceturtdaļfinālam, valcēniešiem Jelgavā būs jāuzvar ar vismaz 12 punktu pārsvaru.

Valcēniešu rindās rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Daniels Minajevs, kuram arī 13 atlēkušās bumbas, 21 punktu guva Markuss Kudrjavcevs, 13 punkti Noelam Enrijam Slivackim.

Astotdaļfināla sērijas otro spēli komandas aizvadīs piektdien, 8.aprīlī, Jelgavā, spēles sākums pulksten 20:00. Ceturtdaļfinālam kvalificēsies tā komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.