Valkas basketbolistiem minimāls zaudējums

Zaudējumu “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” spēlē piektdien, 25.feburārī, savā laukumā piedzīvoja “VEF basketbola akadēmija Valkā” vienība, kas sīvā cīņā ar 64:67 (17:15, 20:17, 16:14, 11:21) piekāpās “Gulbenes buki”/BJSS komandai.

Pirmās trīs ceturtdaļas ritēja sīva cīņa par katru punktu un valcēnieši pirms pēdējā spēles nogriežņa atradās vadībā ar +7 punktiem, tomēr pēdējā ceturtdaļā viesi veica pamatīgu ofensīvu, gūstot 21 punktu, uz ko laukuma saimnieki atbildēja ar tikai 11, kas spēles kopsummā viesiem deva minimālu, tomēr uzvaru ar +3 punktiem.

Valcēniešu labā visvairāk punktu guva Markuss Kudrjavcevs, kura kontā 17 punkti un 7 atlēkušās bumbas, pa 13 punktiem guva Elvis Šukteris un Noels Enrijs Slivackis, kurš izcīnīja arī septiņas atlēkušās bumbas, astoņas atlēkušās bumbas zem groziem izcīnīja Ņikita Kuzņecovs.

“Ramirent Nacionālās basketbola līgas” austrumu zonas turnīra tabulā pēc 13 spēlēm “VEF basketbola akadēmija Valkā” ar 19 punktiem ieņem devīto vietu 11 komandu konkurencē.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs otrdien, 1.martā, viesos tiekoties ar BK “Līvāni”, bet jau piektdien, 4.martā, Valmierā mērosies spēkiem ar “Valmiera Glass – 2”.