Valkas basketbolisti turpina uzvarēt

Uzvaru “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” spēlē trešdien, 19.janvārī, izcīnīja “VEF basketbola akadēmija Valkā”, kas savā laukumā ar 75:69 (15:12, 17:28, 25:6, 18:23) pārspēja Latvijas Universitāte / BS “Rīga” vienību.

Lai arī pēc pirmās ceturtdaļas valcēnieši atradās vadībā ar +3 punktiem, puslaika pārtraukumā Jāņa Butāna vienība devās ar 8 punktu deficītu. Teicama trešā trešdaļa ļāva Valkas vienībai izvirzīties vadībā ar +11 punktiem, un lai arī pēdējā ceturtdaļā viesiem izdevās uzvarēt, tomēr kopumā visā spēlē uzvaru svinēja “VEF basketbola akadēmija Valkā”.

Rezultatīvākais valcēniešu rindās ar 18 punktiem bija Elvis Škuteris, 16 punktus guva un 10 atlēkušās bumbas zem groziem izcīnīja Renārs Šimpermanis, pa 11 punktiem guva Vadims Vačila un Daniels Minajevs, kura kontā arī 12 atlēkušās bumbas, 10 punktus guva Daniels Kornis – Šēnfelds.

Valkas klubam šī bija ceturtā uzvara pēc kārtas, kas ļāva līgas austrumu zonas turnīra tabulā ar 17 punktiem pakāpties uz ceturto vietu. Jāatzīmē, ka 17 punkti šobrīd ir četrām komandām, kas ieņem no otrās līdz piektajai vietai, savukārt līderi “Valmiera Glass – 2” atrodas divu punktu attālumā.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs 28.janvārī, kad Valkā tiksies ar “OC Limbaži” vienību.