Valkas basketbolisti izstājas no kausa izcīņas

Zaudējumu Latvijas basketbola “Užavas” kausa izcīņas otrās kārtas atbildes spēlē otrdien, 15.novembrī, piedzīvoja “VEF basketbola akadēmija Valkā”, kas viesos ar 47:85 (18:18, 8:28, 12:21, 9:18) atzina “RSU/VEF Rīga” pārākumu.

Pirmajā ceturtdaļā komandas aizvadīja līdzīgu cīņu, pamīšus izvirzoties vadībā un noslēdzot pirmās desmit minūtes ar neizšķirtu 18:18. Notikumi otrajā ceturtdaļā bija spēles likteni izšķiroši. Laukuma saimnieki guva 11 punktus pēc kārtas, kamēr valcēnieši pie saviem pirmajiem tikai tad, kad bija aizvadīta puse no otrās ceturtdaļas. Rīdzinieki turpināja audzēt pārsvaru, puslaika pārtraukumā dodoties, jau bija priekšā valcēniešiem ar +20 punktiem.

Trešajā ceturtdaļā rezultāta starpība vienubrīd sasniedza jau +30 par labu rīdziniekiem, pirms pēdējām 10 minūtēm “VEF BA Valkā” jau -29 punkti. Arī pēdējā spēles daļā viesi pretargumentus laukuma saimnieku rezultativitātei neatrada, spēlei noslēdzoties ar 38 punktu pārsvaru “RSU/VEF Rīga” komandai.

Pirmajā otrās kārtas spēlē savā laukumā valcēnieši zaudēja ar 64:81, līdz ar to, divu spēļu summā piedzīvojot zaudējumu ar 111:166.

Valkas komandas labā atbildes spēlē 15 punktus guva Renārs Šimpermanis, ar 11 punktiem atzīmējās Jaroslavs Pivovars.

Valcēniešiem dalība Latvijas kausa izcīņā beigusies, tomēr basketbola sezona turpinās. Nākamo spēli “VEF basketbola akadēmija Valkā” aizvadīs ceturtdien, 17.novembrī, kad “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” cīņā Ogrē tiksies ar vietējo BS “Ogre”.