Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkā uzstāsies muzikālā Igauņu ģimene

Publicitātes foto.

Valkas pilsētas kultūras namā 6. janvārī plkst. 19.00 Igauņu ģimene aicina uz koncertu visai ģimenei “Draugs, pie manis nāc”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Igauņu ģimenes kapelā spēlē pieci mūziķi, kuru dzimtā puse ir Rēzeknes novada Gaigalava – mamma Rasma (cītara, akordeons, perkusijas, stabule, balss), tētis Gunārs (akordeons, kokle, stabule, garmoška, balss) un meitas Liene (vijole, mandolīna, garmoška, balss), Marta (vijole, mandolīna, perkusijas, balss) un Laima (stabule, bungas, perkusijas, flauta, balss). Ģimene kopā muzicē jau no 1991. gada, kā pirmo kopīgo uzstāšanos atceroties starptautisko folkloras festivālu “Baltica ‘91”.

Šo gadu laikā ģimene ir muzicējusi dažādās vietās visā Latvijā, tāpat arī bijuši koncertos un festivālos ārvalstīs (Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Uzbekijā, Itālijā, Portugālē, ASV un citviet). Vislielāko popularitāti Igauņu ģimenes kapela guva 2009. gada rudenī, piedaloties LNT rīkotajā ģimeņu dziedāšanas šovā “Dziedošās ģimenes”. Veiksmīga piedalīšanās bijusi arī LTV raidījumos “Latvijas šlāgeraptauja” un “Latvijas sirdsdziesma”.

Igauņu ģimenes spēlētā un dziedātā mūzika ir gan lustīgas, gan sirsnīgas latgaliešu tautasdziesmas un oriģināldziesmas, tā arī tautā iemīļotas ziņģes, danči un rotaļas. Rasma un Gunārs ir arī baļļu, jubileju un kāzu muzikanti, bet meitas Liene, Marta un Laima 2020. gadā izveidojušas savu etnomūzikas apvienību “Muosys”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļete maksā 5 eiro.

Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties pie kultūras nama administratora/kasiera katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 20.00.

Informāciju sagatavoja: Līga Pandalone, Valkas pilsētas kultūras nama direktora vietniece

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.