Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkā uzbrūk ar nazi

Nedēļas nogalē “Ziemeļlatvija” saņēma informāciju, ka aizvadī­tajā piektdienā Valkā noticis kāds nelāgs atgadījums – jaunie­tis sadūris kādu cilvēku. Cilvēki pie mājām redzējuši ātro palīdzī­bu un policiju un izsaka minēju­mus, kas noticis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēršoties pēc informācijas polici­jā, cik nopietns bijis šis gadījums, saņēmām skaidrojumu no Valsts policijas Vidzemes reģiona pār­valdes vecākās speciālistes Ances Rozītes. “Šī gada 2. decembrī pulksten 18.45 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Valkā, kādā adresē Raiņa ielā, starp vai­rākām personām ir izcēlies kon­flikts, kā rezultātā vienai personai nodarīti miesas bojājumi,” infor­mē A. Rozīte. Viņa arī dara zinā­mu, ka saistībā ar notikušo Valsts policijas Vidzemes reģiona pār­valdes Ziemeļvidzemes iecirknī ir uzsākts kriminālprocess un tiek skaidroti notikušā apstākļi, kā arī tiek vērtēta katras iesaistītās per­sonas atbildība notikušajā. Proti, tiek vērtēta atbildības smaguma pakāpe saistībā ar miesas bojāju­mu nodarīšanu.

Ir uzsākti vairāki administratī­vā pārkāpuma procesi pret vairā­kām notikušajā iesaistītajām per­sonām par atrašanos alkohola rei­bumā.

Pēc neoficiālas informācijas, konflikts izcēlies jauniešu vidū. A. Rozīte apstiprina, ka konfliktā ie­saistītie ir nepilngadīgas personas, bet cietušais ir 2005. gadā dzimis jaunietis. To, vai cietušais ir sa­durts, policija ne apstiprina, ne noliedz.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd notiek izmeklēšana, tiek veiktas procesuālās darbības, lai noskaidrotu notikušā apstākļus un iesaistīto vainu noziegumā. Iz­meklēšanas interesēs šobrīd plašā­ka informācija netiek sniegta.

“Ziemeļlatvija” sazinājās ar me­diķiem, un Neatliekamās medicī­niskās palīdzības dienesta galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Vītola apstiprina, ka Neatlie­kamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi 2. decembrī pulk­sten 18.46 saņēmuši izsaukumu un ārstniecības iestādē nogādāta viena persona stabilā stāvoklī.

Saņemot jaunu informāciju, “Ziemeļlatvija” par to informēs sa­vus lasītājus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.