“Valka” turpina uzvarēt

Uzvaru Latvijas futbola čempionāta “Dali Dali 3. līgas” otrās kārtas spēlē izcīnīja “Valkas” futbolisti, kas savā laukumā ar 2:1 (1:0) pārspēja FC “Madona/BJSS” komandu.

Lai arī spēles iniciatīva vairāk piederēja viesiem, Valkas futbolisti katrā epizodē cīnījās pašaizliedzīgi un veidojas arī savus momentus. Tā 25. minūtē pēc skaistas izspēles no Raivja Graņica piespēles vārtus guva Eduards Visockis.

Otrā puslaika sākumā valcēnieši veica vairākas maiņas, kas komandai ļāva turpināt spēlēt spraigu futbolu, līdz 62. minūtē divu vārtu pārsvaru valcēniešiem panāca Sandis Elvis Freimanis.

Lai arī pēc četrām minūtēm viesi vienus vārtus atguva, tomēr laukuma saimnieki uzvaru spēja noturēt, izcīnot uzvaru arī sezonas otrajā spēlē.

“Mums izveidojies ļoti cīnīties gribošs un ambiciozs komandas sastāvs, ir konkurence uz vietu sākuma sastāvā, tāpēc visi ir motivēti un cīnās ar atdevi,” laikrakstam “Ziemeļlatvija” pastāstīja komandas spēlējošais treneris Raivis Graņics. “Galvenais tagad ir necelt degunus pārāk augstu, jo ir tikai sezonas sākums. Esam sākuši labi, bet nākotnē jāskatās reālistiski, bez lidināšanās mākoņos.”

Pēc šīs uzvaras trešās līgas Ziemeļu zonas Austrumu grupā “Valka” ar sešiem punktiem ir līderi.

Nākamo spēli valcēnieši atkal aizvadīs savu līdzjutēju klātbūtnē Valkas pilsētas stadionā, 7. maijā tiekoties ar “Aizkraukles/FK Veina” komandu, kas pirmajās divās spēlēs tikuši pie viena punkta, tabulā ieņem priekšpēdējo, 6. vietu.

Spēles sākums pulksten 18, un komandas galvenais treneris sola, ka līdzjutēju ērtībām būs pieejami arī ēdinātāju pakalpojumi.