Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkā spriedumu un aicinājumu uz linča tiesu pasludina pēc kādas mammas ieraksta soctīklos

Šonedēļ sociālajos tīklos parādījās valcēnietes Sintijas Stepanes aicinājums vecākiem uzmanīt savus bērnus, jo viņai otrdienas vakarā pēc skolas mājās nebija atgriezies nepilngadīgais bērns. Šis ieraksts savācis vairāk nekā 300 komentārus, kuros cilvēki izsakās par notiekošo un dalās tālāk ar mammas ierakstu.

Sieviete raksta par piedzīvoto sa¬traukumu: “Dēls pēc skolas neatgriezās mājās, un telefons bija izslēgts. Atradām viņu ap pusdesmitiem vakarā. Bijām Sēļos pie šī cilvēka. Durvis vaļā nevēra. No Sēļiem aizbraucām uz policiju. Viņš pa to laiku atveda puiku atpakaļ uz Valku. Kad klauvēja pie durvīm policija, tad atvēra durvis, jo bērna pie viņa vairs jau nebija. Paldies Dievam un mīļiem cilvēkiem, kuri palīdzēja viņu atrast un pārdzīvoja līdz ar mani.” Bērna māte uzsver, ka policijā ir iesniegts iesniegums.

Sieviete sociālajos tīklos ir nosaukusi arī šī vīrieša vārdu un uzvārdu, kā arī uzrādījusi viņa profilu, kur ir vīrieša foto. Daudzi viņu atpazīst. Taču, ievērojot nevainīguma prezumpciju un kamēr tiesībsargājošās institūcijas nav noskaidrojušas, vai šis cilvēks tiešām ir vainīgs, publiski viņa vārdu laikrakstā neminam. Toties spriedumu soctīklos pasludinājuši lielākais vairums ieraksta komentētāju, pieņemot, ka vīrietis, pamatojoties uz mammas ierakstu “Facebook”, ir vainojams kādās nelikumīgās darbībās, saucot viņu par pedofilu un aicinot uz izrēķināšanos.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.