Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkā pilnā sparā sākušies pavasara sakopšanas darbi

Pēc bargās un garās ziemas šonedēļ Valkas pilsētas apstādījumos un puķu kastēs parādījušies pirmie pavasara ziedi – baltās sniegpulkstenītes, violetie krokusi un atraitnītes spilgti dzeltenā un oranžā krāsā. Savukārt pie pilsētas kultūras nama tiks iestādītas atraitnītes Latvijas valsts karoga krāsās.

Puķu stādus piegādā Smiltenes novada Bilskas pagasta zemnieku saimniecība “Vīriņi”. Par laimi, pagaidām puķu stādu cenas vēl nav pieaugušas, tās ir tādas pašas kā iepriekšējā pavasarī – 50 centi par vienu atraitnītes stādu. Vairākās vietās pilsētā ir uzstādīti arī Lieldienu dekori – gan ne jauni, bet pietiekami pamanāmi un krāsaini.

Lai uzzinātu, kādi jaunumi šogad gaidāmi pilsētas vizuālajā tēlā un kā sokas ar pavasara sakopšanas darbiem, “Ziemeļlatvija” tikās ar novada pašvaldības izpilddirektora vietnieku – Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāju Gintu Stālmeisteru un labiekārtošanas darbu vadītāju – dārznieci Alitu Plūksnu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.