Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkā pasniegs “Sudraba laimes karotītes”

Foto: Inga Karpova

Lai turpinātu atbalstīt ģimenes un ģimeniskās vērtības Valkas novadā, nu jau astoto reizi dāvāsim speciāli šim pasākumam Tallinas juvelieru fabrikā izgatavotās 925. proves “Sudraba laimes karotītes” iepriekšējā gadā dzimušajiem mūsu novada bērniem. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc divu gadu piespiedu pārtraukuma esam nolēmuši svētkus svinēt mazliet citādi kā pirmos piecus gadus – tie notiks ārā! – Valkas Valgas jaunajā centrā ( blakus Valkas autoostai). Cerībā uz siltāku un vasarīgāku laiku, svētki notiks Valkas – Valgas dzimšanas dienā pilsētas svētku ietvaros 11. jūnijā, plkst.11.00. 

Saņemot karotītes, būs iespēja nofotografēties ar goda kūmām – pašvaldības priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli un Dzimtsarakstu nodaļas vadītāju Māru Zeltiņu, kā arī iemūžināt ģimeņu foto svētku šūpolēs. 

11. jūnija rītā Valkas- Valgas jaunajā centrā darbosies bezmaksas piepūšamās atrakcijas un velokarti, bet pēc “Sudraba laimes karotīšu” svētkiem plkst.12.00 būs “Putu ballīte”! 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lielāko daļu svētku dalībnieku esam jau telefoniski apzinājuši, top arī ielūgumi. Tiem, pagastos dzīvojošiem bērniem, kas nevarēs ierasties uz svētkiem Valkā, karotītes piegādāsim pagastu centros! Tuvāka informācija Valkas novada Dzimtsarakstu nodaļā Beverīnas ielā 3, Valkā, vai pa tālruņiem 64781556, 28350388.

 Informāciju sagatavoja: Māra Zeltiņa, Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.