Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkā izskanēs Raimonda Paula un Mārtiņa Kantera (Ruska) koncertprogramma “Piparmētru tēja”

Sestdien, 16. oktobrī, plkst.17.00 Valkas pilsētas kultūras namā (Em.Dārziņa ielā 8, Valkā) viesosies Maestro Raimonds Pauls un Mārtiņš Kanters (Ruskis) ar koncertprogrammu “Piparmētru tēja”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Piparmētru tēja” ir lielisks koncerts tiem, kam patīk latviešu sentimentālā mūzika – šī vārda vislabākajā nozīmē. Romantiskas dziesmas, laba, vīrišķīga balss, ausij tīkamas melodijas un vārdi ir kā radīti tam, lai ļautos sapņainajai sajūtai, kādu dod iekurts kamīns, silts pleds un krūze piparmētru tējas kādā aukstākā pievakarē.

Latvijā nav daudz cilvēku, kas seko jaunajiem latviešu populārās mūzikas izpildītājiem tik rūpīgi, kā to dara Raimonds Pauls. Gandrīz ikvienam populāram dziedātājam vai dziedātājai repertuārā ir Raimonda Paula dziesmas, bet nebūt ne visiem komponists radījis savu programmu. Tagad labi zināmiem vārdiem pievienojas jauns – Mārtiņš Ruskis. Mārtiņš ir Latvijas Radio 2 ētera balss, dziedātājs, mūziķis, viņš ir vairāku Latvijas un citu valstu vokālistu konkursu laureāts.
Mārtiņš Kanters (Ruskis): “Kopš bērnības, kad sapratu, ka varu un gribu dziedāt, kopīga uzstāšanās ar Raimondu Paulu ir mans lielais mūža sapnis, kas tagad piepildās. Tātad – vajag sapņot! Jaunajā programmā ir dažas jau iepriekš klausītājiem zināmas dziesmas, gan jaunas melodijas, par kurām esmu ļoti pateicīgs Raimondam Paulam un Guntaram Račam.”

Raimonds Pauls: “Cerēsim, ka šīs dziesmas radīs atsaucību klausītājos. Mums taisni šī latviešu populāro dziesmu solistu niša šobrīd ir diezgan tukša. Šķiet, ka viņš varētu tur ieņemt savu vietu. Es novēlu Mārtiņam panākumus!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mārtiņa Ruska programmas “Piparmētru tēja” īpašajā koncertā uz skatuves būs Maestro Raimonds Pauls, kā arī pavadošā grupa – Juris Kristons, Jānis Kalniņš, Modris Laizāns, Edijs Šimiņš, arī dziedātājas Inta Gudovska un Anita Levša.

Biļešu iepriekšpārdošana no 16. septembra -‘’Biļešu paradīzes’’ kasēs, www.bilesuparadize.lv un Valkas pilsētas kultūras namā.

Cena:  20 un 25 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzmanību!  Apmeklējot pasākumu, būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka apmeklētājs  ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid -19 vai pārslimojis Covid -19 pēdējo 6 mēnešu laikā,  kā arī personu apliecinošs dokuments un personalizēta biļete. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv

Lūdzam ievērot noteiktos epidemioloģiskos noteikumus!

Informāciju sagatavoja: Līga Pandalone, Valkas pilsētas kultūras nama direktora vietniece

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.