Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkā izskanēs koncertprogramma “Ziemas klausāmstāsti”

Foto: No “Facebook”

Trešdien, 22. decembrī, plkst. 19.00 Valkas pilsētas kultūras namā (Em.Dārziņa ielā 8, Valkā) viesosies grupa Duets Mediante ar koncertprogrammu “Ziemas klausāmstāsti”. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētki jau klauvē pie durvīm! Zaļā režīmā aicinām tos sagaidīt kopā ar Duetu Mediante! 

Koncertprogramma “Ziemas klausāmstāsti” – vecuma ierobežojumu nepazīst. Tā, gluži kā Ziemassvētki, ir piemērota visa vecuma klausīties gribētājiem. 

“Ziemas Klausāmstāsti” būs lieliska dāvana, kas turēsies ilgāk nekā vīns, izteiks daudz vairāk nekā apsveikuma kartīte un paliks labā atmiņā vēl ilgi pēc tam, kad svētku pīrāgi būs notiesāti. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Programmas kodolu veido klausāmi lasāmstāsti un dziedamstāsti par ziemu un Ziemassvētkiem. Muzikālajā audeklā ieausts gan oriģinālmelodijas, gan Inga Ulmaņa, Aigara Voitišķa, Jāņa Lūsēna un citu latviešu komponistu Ziemassvētku dziesmas līdz šim nedzirdētās aranžijās. Koncertu caurvij dzejnieces Ievas Samauskas un citu autoru dzirkstošie dzejoļi par ziemu. 

Duets Mediante ir vienīgais šāda veida ansamblis Latvijā! Divi akadēmiski izglītoti mūziķi, savās aranžijās nebaidās pludināt robežas starp žanriem un stiliem. Duets Mediantes rokrakstā lasāms gan harmonisks akadēmisks smalkums, gan laikmetīgās mūzikas izteiksmes līdzekļi, gan džeza mūzikai raksturīgie elementi – svings, reharmonizācija un improvizācija. Duets Mediante ir dzirkstoša vokāla un jūtīgas akordeona spēles rotaļa, kas aicina klausītāju uz brīdi atstāt aiz durvīm ikdienas rūpes un caur dziesmu izdzīvot patiesu, jautru un gaišu stāstu. 

Biļešu iepriekšpārdošana Valkas pilsētas kultūras namā kasē, norēķinoties tikai ar skaidru naudu. Biļetes cena 5 eiro

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzmanību!  Apmeklējot pasākumu, būs jālieto sejas maska un jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka apmeklētājs  ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid -19 pēdējo 6 mēnešu laikā,  kā arī personu apliecinošs dokuments un personalizēta biļete. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv 

Lūdzam ievērot noteiktos epidemioloģiskos noteikumus!  

Informāciju sagatavoja: Aivars Ikšelis, Valkas pilsētas kultūras nama direktors

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.