“Valka/IGLU” uzvar “play off” pirmajā spēlē

Ar uzvaru Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas izslēgšanas turnīru sākuši “Valka/IGLU” florbolisti, kas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē savā laukumā ar 10:5 (2:3, 4:1, 4:1) pārspēja “Leģions/Grobiņas SC” vienību.

Pirmajā trešdaļā komandas nepiekāpīgi cīnījās par spēles vadību, valcēniešiem divreiz izvirzoties vadībā, tomēr viesiem abas reizes rezultātu izlīdzinot un pirmo periodu noslēdzot, atrodoties vadībā ar 3:2.

Otrajā trešdaļā sākotnēji vēl ritēja pirmajai līdzīga cīņa, Valkas florbolisti panāca izlīdzinājumu, izvirzījās vadībā ar 4:3, pēc kā Grobiņas komanda panāca 4:4. Līdz trešdaļas beigām laukuma saimnieki guva divus vārtus uz ko viesi atbildēja ar vieniem – 6:4 pirms pēdējās trešdaļas.

Pēdējā periodā “Valka/IGLU” nodemonstrēja pārākumu, gūstot četrus vārtus, viesiem ļaujot izcelties tikai vienreiz, līdz ar to svinot svarīgu uzvaru ar 10:5, un sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0.

Valkas komandā ar sešiem punktiem – trim vārtiem un trim piespēlēm, panākumu kaldināja Linards Ščegoļevs, pieci punkti (3 vārti + 2 piespēles) Armandam Valtiņam, divi vārti un viena piespēle Edgaram Lazdiņam, Reinis Mirkšs atzīmējās ar diviem punktiem (vārti + piespēle). Jurģis Gartmanis Valkas komandas  vārtos atvairīja 26 no 31 metiena.

Izslēgšanas turnīra otro spēli komandas aizvadīs jau svētdien, 5.martā, pulksten 14.00 vēlreiz tiekoties Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē.