“Valka/IGLU” piekāpjas Ogrē

Zaudējumu Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas spēlē svētdien, 4.decembrī, piedzīvoja “Valka/IGLU”, kas viesos ar 5:7 (1:4, 1:2, 3:1) piekāpās FK “Ogre/PGD.LV”.

Pirmie vārtus guva valcēnieši, spēles sestajā minūtē mazākumā izceļoties Ritvaram Bērziņam, taču turpinājumā ogrēnieši guva četrus vārtus pēc kārtas, pirmo trešdaļu noslēdzot ar 4:1.

Otrajā periodā laukuma saimnieki pārsvaru izaudēja jau līdz 6:1, uz ko “Valka/IGLU” atbildēja ar vienu vārtu guvumu.

Pēdējā trešdaļā valcēnieši uzsāka pakaļdzīšanos, samazinot rezultāta starpību līdz 4:6, ogrēnieši atjaunoja trīs vārtu pārsvaru. Pusotru minūti līdz spēles beigām valcēnieši izmantoja 30 sekunžu pārtraukumu, pēdējā minūtē guva piektos vārtus, tomēr piedzīvoja šās sezonas otro zaudējumu.

Valcēniešu rindās ar diviem rezultativitātes punktiem izcēlās Ritvars Bērziņš, Artis Kazaks un Elvis Ābele, visiem trim vārti un rezultatīva piespēles. Reinis Šalders atvairīja 55 no 62 metieniem.

Pēc šās spēles Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas Austrumu zonas turnīrā tabulā “Valka/IGLU” ar 18 punktiem noslīdēja uz trešo vietu, par deviņiem punktiem atpaliekot no igauņu “Jogeva SK Tähe/Olivia”, par diviem no “Ogre/PGD.LV”.

Nākamo spēli Valkas florbolisti aizvadīs 10.decembrī, kad Kocēnos mērosies spēkiem ar “Rubene-1” komandu.