“Valka/IGLU” piedzīvo pirmo zaudējumu

Pirmo zaudējumu Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas regulārās sezonas spēlē ceturtdien, 17.novembrī, piedzīvoja “Valka/IGLU”, kas savā laukumā ar 3:7 (0:3, 2:1, 1:3) atzina igauņu vienības “Jogeva SK Tähe/Olivia” pārākumu.

Igauņu florbolisti, piedaloties Latvijas čempionātā, pagaidām nav sastapušies ar pretestību, un arī šoreiz, diemžēl, izcīnīja uzvaru. Jau pēc pirmās trešdaļas viesi atradās vadībā ar 3:0. Otrajā periodā, lai arī viesi panāca jau četru punktu pārsvaru, tomēr valcēnieši izdarīja vairāk metienu pa vārtiem un noslēdza to ar 2:1. Trešajā trešdaļā aizritēja nervozā cīņā, igauņi atjaunoja četru vārtu pārsvaru, Valkas florbolisti vispirms nerealizēja soda metienu, pēcāk tomēr samazināja starpību līdz -3, tomēr nedaudz vairāk kā minūti pirms spēles beigām viesi guva vārtus, spēlei noslēdzoties ar 7:4.

Valcēniešu rindās rezultatīvākais šajā spēlē ar diviem punktiem, divreiz asistējot, bija Artis Kazaks, Jurģis Gartmanis atvairīja 22 no 29 igauņu metieniem.

Pēc sešām spēlēm Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas Austrumu zonas turnīra tabulā “Valka/IGLU” ar 15 punktiem ieņem otro vietu aiz “Jogeva SK Tähe/Olivia”, kas septiņās spēlēs izcīnot septiņas uzvaras, tikuši pie 21 punkta.

Nākamo spēli Valkas komanda aizvadīs 25.novembrī, kad savā laukumā tiksies ar FK “Madona” florbolistiem. Spēle Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē sāksies pulksten 20.00.