“Valka/IGLU” izstājas no izslēgšanas spēlēm

Zaudējumu izšķirošajā Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas ceturtdaļfināla sērijas spēlē sestdien, 18.martā, piedzīvoja “Valka/IGLU” florbolisti, kas sērijas piektajā spēlē ar 6:9 (0:3, 3:4, 3:2) piekāpās “Leģions/Grobiņas SC” komandai.

Sērijas piektajā spēlē valcēnieši nevarēja baudīt sava laukuma priekšrocības, kas viņiem pienācās, jo Grobiņas klubs, kuram pirmajās divās savstarpējās spēlēs, kas tika aizvadītas Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē, laukuma neatbilstība “play off” reglamentam netraucēja, piepeši pamanīja neatbilstību un atteicās spēlēt Valkā, līdz ar to izšķirošajai spēlei bija jānotiek Kocēnu sporta hallē.

Spēles pirmajā pusstundā viesi guva četrus bezatbildes vārtus, kas krietni sarežģīja valcēniešu izredzes uz uzvaru. Pie 0:4 Valkas florbolisti guva savus pirmos vārtus, uz ko viesi atbildēja ar vēl diviem – 1:6.

Turpinājumā Valkas komanda divus vārtus atguva, tomēr Grobiņa atkal palielināja pārsvaru līdz +3. Trešā perioda sākumā nominālie laukuma saimnieki panāca 4:7, pēc kā Grobiņas komanda guva divus vārtus pēc kārtas – 4:9.

Līdz spēles izskaņai Valkas komanda izmisīgi centās vēl ko labot, guva divus vārtus, mainīja arī vārtsargu pret laukuma spēlētāju, tomēr izglābties neizdevās. Ar zaudējumu 6:9 “Valka/IGLU” noslēdza šo pirmās līgas sezonu, nepārvarot izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālu.

Valkas komandā ar trim punktiem šajā spēlē atzīmējās Reinis Mirkšs un Artis Ozoliņš – abiem gūstot pa diviem vārtiem un vienreiz asistējot, divas rezultatīvas piespēles Armandam Valtiņam. Jurģis Gartmanis atvairīja 29 no 38 metieniem.

Tomēr pavisam florbola sezona valcēniešiem nav noslēgusies, jo 6.un 7.maijā Valkā norisināsies starptautisks turnīrs “BorderCup 2023”.