Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkā būs starts auto orientēšanās sacensībām “Garšu brauciens”

Lai popularizētu vietējās produkcijas ražotājus un motivētu iedzīvotājus apceļot Latviju, sestdien, 15. aprīlī, Vidzemē notiks auto orientēšanās sacensības “Garšu brauciens”. Šīs auto orientēšanās sacensības ir apvienotas ar dažādām degustācijām un erudīcijas uzdevumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensību dalībnieki dosies apciemot vietējos ražotājus Valkas, Smiltenes, Gulbenes un Alūksnes novados. Viena no pieturvietām būs arī Valkas novada vietējais ražošanas uzņēmums “Mūrbūdu sirds” Ērģemē.   

Šī pasākuma organizatori noteikuši, ka “Garšu brauciena” standarta ekipāža sastāv no viena līdz četriem dalībniekiem. Ekipāžu kustība notiek atbilstoši izstrādātam maršrutam, brīvi orientējoties kartē. Kontrolpunktos ekipāžas dalībnieki degustē   vietējo ražotāju produkciju un veic uzdotos uzdevumus. Pasākumā ir noteikts maksimālais dalībnieku skaits – 40 ekipāžas. Šī pasākuma mērķauditorija ir ģimenes ar bērniem un jautras draugu kompānijas, kuras vēlas pavadīt aktīvas un pilnvērtīgas brīvdienas, izbaudot Latviju, tās garšas un smaržas. Pasākuma dalībnieku pieteikšanās – www.mellenesarpienu.lv/garsu-brauciens. Turpat var iepazīties ar pieteikšanās kārtību un dalības maksas noteikumiem.

“Garšu brauciens” starta vieta būs Valkā, stāvlaukumā pie Zāģezera, bet finiša vieta – Smiltenes novada Raunā, laukumā pie pilsdrupām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.