Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkā atgriežas sieviešu florbols

Kopš septembra vidus otrdienu un ceturtdienu vakaros Valkas novada bērnu – jaunatnes sporta skolas zālē Varoņu ielā 35B pulcējas dāmas, lai kopā iepazītu un apgūtu florbolu. FOTO: NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Kopš septembra vidus otrdienu un ceturtdienu vakaros Valkas novada bērnu – jaunatnes sporta skolas zālē Varoņu ielā 35B pulcējas dāmas, lai kopā iepazītu un apgūtu florbolu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad florbolu Valkas novadā pārstāv gan meiteņu, gan puišu, gan vīriešu komandas, tāpēc likumsakarīgs bija lēmums piedāvāt trenēties arī sievietēm. Florbola kluba “Valka/IGLU” treneris Edgars Lazdiņš stāsta, ka šobrīd komandā trenējas 11 dalībnieces. Dažām šie treniņi ir pirmā reize, kad rokās tiek ņemta nūja, izprasta spēle un tās pamatelementi, citas florbola treniņus apmeklējušas jau vidusskolas laikā pie Salvja Stepiņa, Daiņa Ābola vai Ilvara Ruļļa. Edgars atzīst: “Priecē, ka dāmas cenšas un ņem pretī visu, ko rādu un stāstu. Treniņos strādājam gan pie individuālajām prasmēm, gan komandas elementiem un spēles izpratnes veidošanas.” Šobrīd komandas treniņu mērķis ir kopā aktīvi pavadīt brīvo laiku un apgūt jaunas prasmes.

Oktobra vidū treniņiem pievienojās Sintija Kārkliņa. Jautāta, kas pamudināja pievienoties sieviešu florbola treniņiem, viņa stāsta: “Mani motivēja sportiskais gars, jo man patīk fiziski izkustēties un abi mani bērni spēlē florbolu. Šī ir iespēja satikt jaunus domubiedrus un iepazīt florbolu no otras puses, ne tikai sēžot tribīnēs un atbalstot florbolistus no komandas “Valka/IGLU”. Pēc pirmajiem treniņiem apzinos, ka viegli nebūs, bet priecājos par iespēju aktīvi un aizraujoši pavadīt vakarus.”

Arī Kristīne Klaipa nolēmusi izmēģināt šo sporta veidu: “Visgrūtākais bija saņemties aiziet pamēģināt, bet, kad ierados uz pirmo treniņu un sapratu, ka es nebūšu vienīgā, kas sāks florbolu apgūt praktiski no nulles, kļuva mierīgāk. Treniņos valda draudzīga atmosfēra, jo visas komandas dalībnieces ir saprotošas un kopā mācāmies.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sieviešu florbola treniņi notiek otrdienās un ceturtdienās no pulksten 20 līdz 22. Komandas dalībnieces aicina ikvienu aktīvu sievieti nenobīties un atnākt kaut uz vienu treniņu pamēģināt.

Līga Tetere

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.