Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkā ar novada mākslinieku izstādi sākušās Mākslas dienas

“Mākslā nav lielāka gandarījuma, kā iemūžināt kādu mirkli vai sajūtas. Nav lielāka gandarījuma, kā to darīt un tajā dalīties ar citiem,” sakot paldies katram no Valkas novada mākslinieku izstādes “Satekpunkts” 38 darbu autoriem, uzskata izstādes iekārtotāja, novada pašvaldības vides un reklāmas dizaina speciāliste Madara Birča.
Satekpunkts vizuālajā mākslā ir bieži izmantots jēdziens. Ikgadējai Valkas novada mākslinieku izstādei dodot nosaukumu “Satekpunkts”, izstādes organizatori – Valkas novadpētniecības muzeja kolektīvs – vairāk domājuši par šī jēdziena filozofisko nozīmi.
Aizvadītajā sestdienā, 13. aprīlī, muzeja izstāžu zālē atklājot šo mākslas cienītāju gaidīto notikumu, novadpētniecības muzeja izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāja Ligita Drubiņa skaidro, ka, pieņemot izstādei darbus, netiek vērtēta to atbilstība konkrētai devīzei.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.