Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkā apskatāma Edītes Ezeriņas fotogrāfiju izstāde

Publicitātes foto

Valkas pilsētas kultūras nama 2.stāva foajē no 1. oktobra skatāma fotogrāfes Edītes Ezeriņas foto izstāde “Fotogrāfija mani iedvesmo.” 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā izstādē autore izvēlējusies rādīt fotogrāfijā iemūžinātas Latvijas dabas norise. 

Edīte Ezeriņa dzimusi 1939. gadā Vidzemē, Gulbenes novadā. Daba, dzīvnieki un putni vienmēr ir bijuši viņai tuvi. Arī izstādē ir notverti dabas mirkļi dažādās Latvijas vietās un par katru fotogrāfiju ir savs stāsts, kas ir saistīts ar fotogrāfes dzīvi. 

Autore stāsta: “Katra fotogrāfija ir daļa vēstures, bieži vien nozīmīgāka nekā mēs to novērtējam ikdienā. Tā ļauj šķetināt atmiņu kamolu raitāk un precīzāk, bez izskaistinājumiem, izdomājumiem un fantāzijām. Reāls laiks, reāls brīdis, reāls atspoguļojums! 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Esmu optimiste un uz dzīvi skatoties ar prieku un atvērtību. Man jau no jaunības laikiem ir paticis skaistākos dzīves mirkļus tvert caur fotokameras aci un iepriecināt draugus, radus un darba kolēģus ar neaizmirstamām fotogrāfijām, pašai tās attīstot un kopējot. Vēlāk radās arī iespēja pamēģināt filmēt ar 16 mm kinokameru. Tomēr fotografēšana man ir kā tāda zelta maliņa pelēkam ikdienas mākonim. Dod dzīvesprieku un sparu darboties.” 

Informāciju sagatavoja: Aivars Ikšelis, Valkas pilsētas kultūras nama direktors

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.