Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valgas policisti un robežsargi rūpējas par ukraiņu bērniem

Valgas policijas asistenti Danvars Lendre un Tomass Duvins ar ukraiņu bērniem sagatavotajām paciņām. Foto: Igaunijas policija

Valgas policijas asistenti Danvars Lendre un Tomass Duvins pagājušajā nedēļā sāka vākt ziedojumus tiem bērniem, kas ierodas no Ukrainas, laikrakstu “Ziemeļlatvija” informēja igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valgas iedzīvotāju ziedojumos ir rotaļlietas, zīmēšanas piederumi ‒ zīmuļi, flomāsteri, arī zīmēšanas bloki, krāsojamās grāmatas ‒, kā arī saldumi.

“Katrā iepakojumā ievietojām arī “Kalev” konfektes un nelielu sulas paciņu,” stāsta Tomass Duvins.

Pakas tiek izdalītas ukraiņu bēgļu bērniem, kas kopā ar vecākiem ieradušies uz Igaunijas robežas. Tam pēc policijas asistentu ieceres vajadzētu paspilgtināt bērnu pozitīvo pieredzi, satiekoties ar amatpersonām pierobežā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Nedēļas nogalē tika izdalītas pirmās paciņas, bērni bija priecīgi,” piebilda T. Duvins.

Dienvidu policijas prefektūras pārstāve Kerlija Virka piebilda, ka policijas un robežsardzes darbinieki ukraiņu bērniem ir saziedojuši mīkstās rotaļlietas.

“Esam uz robežu nosūtījuši simtiem rotaļlietu. Kāda Veru patruļpolicijas darbinieka māte nolēma rotaļlietas izgatavot pati. Apbrīnojama uzņēmība,” sacīja K. Virka.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.