Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valgas peldbaseina remontdarbi kavējas

Iekļaujoties plānotajās izmaksās, Valgas pamatskolas peldbaseinā nolemts atjaunot arī griestus, kas remontdarbu pabeigšanu pārcels vismaz par mēnesi. Foto: Tīts Loims

Tā kā Valgas pamatskolas peldbaseina renovācijas pirmajā kārtā nolemts atjaunot arī griestus, aizkavēsies darbu pabeigšanas termiņi, laikrakstu “Ziemeļlatvija” informēja igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Remontdarbu pirmajā kārtā, kas tika sākta pagājušā gada septembrī un bija jānoslēdzas šī gada marta beigās, bija plānots salabot peldbaseinu, kurā tika atklāta ūdens noplūde, kā arī uzstādīt ūdens attīrīšanas sistēmu, taču projektā notikušas nelielas izmaiņas, kas darbu pabeigšanu atliek līdz pat četrām nedēļām, vismaz līdz aprīļa beigām.

“Baseins ir salabots, aprīkojums uzstādīts. Šobrīd tiek veikti apdares darbi,” pastāstīja Valgas apriņķa vicemērs Kaupo Kutsars. “Nolēmām pie vienas remontēšanas salabot un pārkrāsot arī griestus. Remontdarbi iekļausies plānotajās izmaksās.”

Otrajā kārtā plānots izbūvēt jaunas pirtis un ģērbtuves. Otrā kārta ir sadalīta vairākos posmos un pagaidām nav iespējams pateikt, kad šie darbi sāksies, jo šobrīd tam nav pietiekamu līdzekļu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tur, kur šobrīd ir bērnu baseins, atradīsies pirtis. Sieviešu un vīriešu ģērbtuves plānots būvēt tur, kur šobrīd ir sieviešu pirts un sieviešu ģērbtuves. Vietā, kur ir paredzētas telpas pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, masieriem, šobrīd atrodas vīriešu ģērbtuves,” nākotnes ieceres atklāja vicemērs.

Pirmās remonta kārtas izmaksas ir 772 000 eiro, atbalsts novadu attīstības stratēģiju īstenošanai sedz 164 000 eiro, 145 000 eiro sedz investīciju atbalsts no valsts budžeta, pašvaldības līdzdalība ir 463 000 eiro, un šim mērķim nav paredzēts ņemt kredītu.

Tā kā pašvaldībām, tostarp Valgas pašvaldībai, šobrīd finansiāli iet ļoti grūti, nav paredzams, ka otrā kārta varētu tikt realizēta šogad vai nākamgad. Nepieciešamā summa kļūs zināma tikai iepirkuma procesā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.