Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valgas dzemdību nama ēka netiks nojaukta

Valgas bijušā dzemdību nama vietā sākotnēji bija plānots uzbūvēt veikalu, taču jaunajā apbūves projektā tukšā ēka netiks nojaukta. Foto: Tīts Loims

Pirms laika nekustamo īpašumu attīstītājs Vahurs Sārs izteica vēlmi būvēt veikalu Valgā, Kungla un Pikk ielu stūrī, vietā, kur atrodas bijušā dzemdību nama ēka, tāpēc šo namu bija nolemts nojaukt, tomēr šobrīd apbūves plāns ir mainīts, laikrakstu “Ziemeļlatvija” informēja igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sākotnējais V. Sāra plāns bija ēku nojaukt un šajā vietā uzcelt veikalu, tomēr uzņēmējam bija jāsaņem Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes atļauja. Lai arī pārvalde atļauju izsniedza, tomēr šobrīd V. Sāram ir cits būvniecības plāns.

“Vecās slimnīcas nojaukšana mums nozīmētu papildu izdevumus, tāpēc veikalu būvēsim blakus slimnīcas ēkai. Zemes gabals ir 1,4 hektāru liels, tur ir pietiekami daudz vietas veikalam, nenojaucot veco ēku,” sacīja V. Sārs.

Šobrīd tiek gatavots teritorijas detālplānojums. Sākotnēji bija cerība, ka celtne tiks pabeigta šogad, taču šobrīd skaidrs, ka tas neizdosies.

“Būvniecība ilgs aptuveni deviņus mēnešus. Kad tiks pieņemts detālplānojums, varēsim runāt par termiņiem. Prognozēju, ka būvniecība varētu sākties rudenī.” 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.