Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valgā būvēs sporta halli

Foto: Tomass Šipss

Valgas budžetā šogad lielākais investīciju apjoms ir sporta halles celtniecība stadiona teritorijā, kas sāksies pēc dažiem mēnešiem, laikrakstu “Ziemeļlatvija” informēja igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par budžeta līdzekļiem tiks atjaunots arī pamatskolas peldbaseins, blakus centrālajam laukumam plānots sākt arī pilsētas vecākās koka ēkas remontu.

Valgas novada dome nesen apstiprināja šī gada pagasta budžetu. Investīciju tabulā lielākā summa atvēlēta sporta halles celtniecībai, kas izmaksās vairāk par diviem miljoniem eiro. 1,55 miljoni eiro tiks ieguldīti no aizdevuma, 800 tūkstošus eiro piešķīrusi Izglītības ministrija. Jauno sporta halli sporta nodarbībām izmantos Valgas Prīmetsa skola, taču tā būs atvērta arī citiem.

Kā pastāstīja Valgas pagasta pārvaldniece Monika Rogenbauma, līgums par celtniecību ir jau parakstīts un šobrīd notiek darbs pie elektrības apakšstacijas pārvietošanas tuvāk būvobjektam.

“Ir nepieciešams pārvietot apakšstaciju, un tas prasīs zināmu laiku. Bet ir paredzēts, ka pēc dažiem mēnešiem sāksies būvniecības darbi,” pastāstīja M. Rogenbauma.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.