Valcēniešiem zaudējums Valmierā

Zaudējumu “Dali Dali” 3. līgas Ziemeļu zonas Austrumu grupas 14. kārtas spēlē svētdien, 20. augustā, piedzīvoja FK “Valka”, kas, mājas spēli aizvadot Valmieras Olimpiskā centra stadionā, ar 2:4 (1:0) piekāpās FK “Pļaviņas DM” futbolistiem.

“Pirmkārt, vēlos uzslavēt jaunos futbolistus par sniegumu pirmajā puslaikā. Tika izpildīti lielākā daļa norādījumu un, iespējams, aizvadīts labākais puslaiks sezonā. Spēlējām ļoti aktīvi, augstu, nekautrējāmies no divcīņām un gudri pārvietojām bumbu – netika atdots ne centimetrs laukuma un sagādājām lielas problēmas viesiem no Pļaviņām,” pēc spēles komandas “Facebook” kontā raksta galvenais treneris Raivis Graņics.

Spēles 38. minūtē valcēnieši guva pirmos vārtus pēc tam, kad 11 metru soda sitienu realizēja pats spēlējošais treneris.

Otrā puslaika pašā sākumā valcēnieši pieļāva kļūdu laukuma centrā, pēc kā viesi, aizskrienot ātrajā pretuzbrukumā, panāca izlīdzinājumu, vēl pēc desmit minūtēm jau izvirzoties vadībā ar 2:1, bet vēl pēc piecām minūtēm panākot jau divu vārtu pārsvaru.

Rezultāta starpību izdevās samazināt 77. minūtē, kad pēc Graņica piespēles vārtus guva Denijs Stahovskis.

Tomēr vēl pirms spēles finālsvilpes viesi 88. minūtē atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Noslēdzoties pirmā apļa turnīram, Valkas futbolisti sezonu turpinās, sacenšoties ar Ziemeļu zonas Rietumu grupas komandām, kas savā grupā neieņēma pirmās trīs vietas. Turnīra kalendārs tiks izziņots vēlāk.