Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valcēnieši spēlēs Daugavpilī

Foto: Inga Karpova

Ceturdien, 29. martā plkst. 18.30  pēc Augšdaugavas novada kultūras pārvaldes ielūguma Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” (Dobeles ielā 30, Daugavpilī) Starptautiskās teātra dienas – nedēļas izskaņā  Valkas pilsētas teātris izrādīs Antona Čehova viencēliena “Lācis” izrādi. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz Daugavpili  Valkas pilsētas teātra kolektīvs dosies 5 cilvēku sastāvā. 

1888. gada februārī  A. Čehovs uzraksta viencēlienu “Lācis”, veltot to aktierim un režisoram Nikolajam Solovcovam (Fjodorovam;1857-1902). 

A.Čehova “Lācis” ir stāsts  par sievieti, kura pēc vīra nāves nolēmusi sevi aprakt četrās sienās, lai pierādītu savu uzticību un mīlestību, tomēr kādā dienā atraitnes vientulību iztrauce kāds bezkaunīgs svešinieks. Vai vin̦a saglabās savu uzticību,vai tomēr pakļa̦usies kaislībai? Mūsu iestudējuma pamatā ir stāsts par kaislīgu mīlas romānu, kas izceļās starp diviem svešiniekiem. Galvenie varoņi viens pret otru izrāda naidu, pēc tam mīlestību, un spēles noteikumi šajā lugā ir zināmi tikai viņiem. Tā nemanot veidojas stāsts par bezgalīgo nekonsekvenci. Kad vin̦a saka ”nē”, tas nenozīmē – nē. Kad vin̦š saka ”jā”, tas nenozīmē – jā. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iestudējuma režisors un scenogrāfs – Aivars Ikšelis.

Lomās: Evgenia Kozlova, Vilis Daņilovs un Uģis Lācis. 

Izrādes notiks latviešu un krievu valodā. 

Informāciju sagatavoja: Aivars Ikšelis, Valkas pilsētas teātra režisors

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.