Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valcēnieši regulāro sezonu noslēdz ar uzvaru Rīgā

Uzvaru Latvijas basketbola čempionāta “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” regulārās sezonas pēdējā spēlē izcīnīja “VEF basketbola akadēmija Valkā” vienība, kas Rīgā ar 82:70 (18:21, 19:20, 18:16, 27:13) pārspēja BJBS “Rīga”/A.Kraukļa VEF basketbolistus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā ceturtdaļā komandas aizvadīja sīvu cīņu, pa brīdim vadībā izvirzoties valcēniešiem, pa laikam laukuma saimniekiem, kas ceturtdaļu noslēdza ar +3 punktiem. Otrajā ceturtdaļā mājiniekiem lielākoties izdevās atrasties vadībā un puslaiks noslēdzās ar -4 punktiem Jāņa Butāna komandai. Arī trešajā ceturtdaļā komandas nepiekāpīgi cīnījās par vadību, pārsvaru gūstot te vienai, te otrai komandai, un pirms pēdējā spēles nogriežņa valcēnieši laukuma saimnieku pārsvaru bija sadeldējuši līdz -2 punktiem. Pēdējās ceturtdaļas pirmajās piecās minūtēs laukuma saimnieki vēl spēja noturēt viesus līdzīgā cīņā, tomēr spēles izskaņā “VEF BA Valkā” pretiniekam neatstāja cerības, spēli noslēdzot ar +12 punktu pārsvaru.

Valkas komandas labā 22 punktus guva Vadims Vačila, ar 16 punktiem atzīmējās Markuss Kudrjavcevs, 14 punkti un 9 atlēkušās bumbas Sandim Simsonam, “double-double” – 13 punkti un 13 atlēkušās bumbas šajā spēlē Danielam Minajevam, 10 punktus guva, 9 atlēkušās bumbas izcīnīja un 8 rezultatīvas piespēles atdeva Noels Enrijs Slivackis.

Pēc šās uzvaras “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” Austrumu konferences turnīra tabulā valcēnieši ar 30 punktiem ieņem piekto vietu.

Kad regulārās sezonas spēles būs aizvadījušas visas Austrumu konferences komandas, būs zināms, kuru vietu tabulā ieņems “VEF basketbola akadēmija Valkā”, un ar kuru komandu, līdz ar to, valcēniešiem būs jātiekas “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” izslēgšanas spēļu astotdaļfinālā. Tajā piedalās astoņas labākās konferences komandas, uzvarētājs izslēgšanas spēlēs tiek noteikts divu spēļu summā. Pirmā spēle astotdaļfināla kārtā tiek aizvadīta pie komandas, kas regulārajā turnīrā tabulā ierindojusies zemākā vietā. Tas nozīmē, ka “VEF basketbola akadēmija Valkā”, kā komanda, kas finišēja turnīra tabulas pirmā astotnieka otrajā pusē, pirmo spēli aizvadīs Valkā.