Valcēnieši piekāpjas otrajā spēlē

Zaudējumu Latvijas čempionāta pirmās līgas izslēgšanas turnīra otrajā spēlē piedzīvoja “Valka/IGLU” florbolisti, kas ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē svētdien, 5.martā, savā laukumā ar 4:5 (0:4, 1:0, 3:1) piekāpās “Leģions/Grobiņas SC” florbolistiem.

Valcēniešiem bija laba iespēja gūt pirmos vārtus, tomēr Klāvs Bošs spēles sestajā minūtē soda sitienu nerealizēja. Pirmās trešdaļas turpinājumā laukuma saimnieki zaudēja četrus vārtus.

Otrajā trešdaļā Valkas florbolisti vienus vārtus atguva, tomēr joprojām līdz neizšķirtam palika divu vārtu deficīts.

Pēdējā trešdaļā valcēnieši apbēra viesu vārtus ar metieniem, nepilnas sešas minūtes pirms pamatlaika beigām valcēnieši panāca izlīdzinājumu 4:4, tomēr divarpus minūtes pirms spēles beigām Valkas komanda iekrita spēlējot vairākumā, kad ļāva pretiniekiem gūt piektos vārtus. Lai arī atlikušajā laikā “Valka/IGLU” divreiz mainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju, izraut vēlamo neizšķirtu neizdevās.

Līdz ar to, pēc sērijas pirmajām divām spēlēm Valkā, rezultāts sērijā līdz trim uzvarām ir neizšķirts – 1:1.

Valcēniešiem rezultatīvākie šajā spēlē bija Elvis Ābele un Armands Valtiņš, abiem pa diviem punktiem (vārti + piespēle). Jurģis Gartmanis atvairīja 22 no 27 metieniem.

Sērijas nākamās divas spēles notiks 11.un 12.martā Grobiņā. Ja uzvarētāja noteikšanai būs nepieciešama piektā spēle, tā atkal notiks Valkā.