Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valcēnieši ne tikai norāda uz problēmām, bet pašvaldību arī slavē

19. martā Valkas novada pašvaldības administrācijas ēkā Beverīnas ielā 3 noslēdzās Valkas novada pašvaldības vadības rīkotās tikšanās ar pagastu un Valkas pilsētas iedzīvotājiem. Uz sarunu ar novada pašvaldības priekšsēdētāju Gitu Avoti, viņas vietnieku Viesturu Zariņu un izpilddirektoru Valdi Šaicānu ieradās vairāk nekā 30 Valkas pilsētas iedzīvotāju, jāatzīst, vairāk gan senioru.
Tikšanās sākumā valcēnietis Uldis Muižarājs pateicās par to, ka šāda tikšanās ir sarīkota.
“Pateicos šim sasaukumam, ka nomainījāt pašvaldības priekšsēdētāju. Neaizvietojamu cilvēku nav. Katram ir jāsaprot, ja viņš te ir bijis ilgu laiku, tas nav nekas labs. Piemērs nav tālu jāmeklē saistībā ar autoritārismu.”
Savukārt Rita Bormane, kas pirms kāda laika no Limbažiem pārcēlusies uz Valku, teic atzinīgus vārdus par Valku un par pozitīvajām pārmaiņām pilsētā pateicās gan iepriekšējai, gan arī tagadējai pašvaldības vadībai.
Projektu – maz, svētku svinēšana – pieticīgāka
Valkā uz iedzīvotāju jautājumiem par komunālo saimniecību atbildēja Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Viktors Bavins, Komunālās saimniecības nodaļas vadītājs Dainis Lapiņš un SIA “Valkas Namsaimnieks” valdes loceklis Ivo Meļķis. Šo tikšanos apmeklēja arī deputāti Anda Kušķe, Agnis Birkavs, Juris Žurovičs un Aigars Roga.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.