Valcēnieši gūst vārtus, bet zaudē

Lai arī guva šosezon pirmos divus vārtus, tomēr zaudējumu “Dali Dali” trešās līgas trešās kārtas spēlē piektdien, 3.jūnijā, piedzīvoja FK “Valka”, kas savā laukumā ar 2:3 (1:2) piekāpās Cēsu futbolistiem.

Cēsnieki spēli sāka ļoti aktīvi, divreiz aizmūkot ātrajos pretuzbrukumos un izmantojot valcēniešu nesaprašanos aizsardzībā, viesi jau 12.minūtē atradās vadībā ar 2:0. Spēles 20.minūtē rezultāts varēja būt jau 3:0, tomēr cēsnieku 11 metru soda sitienu atvairīja Valkas vārtsargs Toms Sulainis.

Pēc četrām minūtēm bumbu pretinieku vārtos raidīja Anrijs Poga, gūstot valcēniešu pirmos vārtus šajā sezonā. Pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 2:1 FK “Cēsis” labā.

Otro puslaiku abas komandas uzsāka aktīvi, tomēr 53.minūtē cēsnieki atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Pēc vārtu zaudējuma valcēnieši turpināja spēlēt aktīvi un 77.minūtē pēc stūra sitiena bumba nonāca pie Tomasa Burkevica, kas samazināja rezultāta starpību, panākot 2:3. Lai arī valcēnieši spēles beigās izvērta vētrainu ofensīvu, tomēr rezultātu izlīdzināt neizdevās.

Līdz ar to, FK “Valka” ar trijiem zaudējumiem trijās spēlēs atrodas trešās līgas ziemeļu zonas austrumu grupas turnīra tabulas pēdējā, piektajā vietā.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs 15.jūnijā, kad viesos tiksies ar FK “Sigulda”, kas šosezon pie punktiem arī vēl nav tikuši un tabulā atrodas virs valcēniešiem – ceturtajā vietā.