Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vadība tiksies ar novada iedzīvotājiem

Lai ar novada iedzīvotājiem pārrunātu aktuālākos jautājumus par 2024. gada budžetu, projektiem, nākotnes iecerēm un plāniem, novada pašvaldības politiskā vadība un izpildvaras vadība rīkos tikšanos ar iedzīvotājiem. Pirmā tikšanās notiks jau otrdien, 13. februārī, pulksten 18 Zvārtavas pagastā, Luturskolā. Nākamā tikšanās būs otrdien, 20. februārī, pulksten 18 Vijciema tautas namā. Savukārt Ērģemes pagasta pārvaldē “Čiekuriņi” iedzīvotāji uz tikšanos aicināti otrdien, 27. februārī, pulksten 18. Kārķu tautas namā tikšanās plānota otrdien, 5. martā, pulksten 18, bet Valkas pagasta saieta namā “Lugažu muiža” – otrdien, 12. martā, pulksten 18. Noslēguma tikšanās, kurā aicināti Valkas pilsētas iedzīvotāji, notiks otrdien, 19. martā, pulksten 18 novada pašvaldības administratīvajā ēkā Beverīnas ielā 3.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības izpilddirektors Valdis Šaicāns informē, ka uz tikšanos dosies novada pašvaldības priekšsēdētāja Gita Avote, priekšsēdētājas vietnieks Viesturs Zariņš un V. Šaicāns.

“Ziemeļlatvija” vairākkārt ir rakstījusi par opozīcijas pārmetumiem, ka pirms jau īstenotās Valkas, Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu reorganizācijas pašvaldības vadība šo jautājumu neizdiskutēja ar iedzīvotājiem. Pašvaldības vadība vairākkārt publiski vēstījusi, ka martā vēl gaidāmas reorganizācijas, kas varētu skart pagastos esošos tautas namus. Tiek lēsts par to apvienošanu, iespējams, līdzīgi, piemēram, kā darbojas Vijciema tautas nams un Mierkalna tautas nams, kuriem ir viena vadītāja – Vita Bērziņa. Dienas kārtībā ir jautājums par saieta nama “Lugažu muiža” nākotni, tāpēc vietējiem Valkas pagasta iedzīvotājiem būs iespēja uzdot jautājumus par vadības plāniem attiecībā uz šo vēsturisko ēku. Arī, kā šajā pagastā būs iespēja saņemt pakalpojumus, jo visi pagasta komunālās jomas darbinieki tiek pievienoti novada pašvaldības Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļai. Arī citviet iedzīvotājiem būs iespēja iztaujāt novada vadību par jautājumiem, kas interesē, kā arī paust savas domas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.