Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uzskatāmi apliecina – Smiltenes novadā sanāk!

Viens no reprezentācijas videokadriem tika uzņemts Tepera stadionā, kur sanākušie Smiltenes novada pašvaldības darbinieki izveidoja vārdu “SANĀK!”, tādā veidā izceļot ikviena pašvaldības darbinieka ieguldījumu novada attīstības un labklājības veicināšanā. FOTO: AGNIS MELDERIS

30. aprīļa vakarpusē Smiltenē, Tepera stadionā, ar pozitīvām emocijām uzlādētā pasākumā ar moto “Kopā sanāk!” satikās vairāki simti Smiltenes novada pašvaldības darbinieku un viņu bērni no divām novada pilsētām un
14 pagastiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Galvenais mērķis bija uzņemt Smiltenes novada reprezentācijas un reklāmas video šovasar Smiltenē gaidāmajam Pasaules kausa posmam un U23 pasaules čempionātam MTB orientēšanās sportā (MTBO). Šis video tiks demonstrēts starptautisko sacensību televīzijas tiešraižu laikā, reklamējot Smiltenes novadu, kur cilvēki sanāk, lai dzīvotu, strādātu, mācītos un atpūstos.

Jau rakstījām, ka šādas pasaules līmeņa sacensības Latvijā notiks pirmo reizi un par to norises vietu izvēlēta tieši Smiltene, kur ir senas orientēšanās un velo tradīcijas. Sacensības notiks no 4. līdz 7. jūlijam daudzfunkcionālajā sporta kompleksā “Teperis”, kopumā tajās varētu piedalīties 200 līdz 250 dalībnieku no 20 līdz 25 valstīm.

Vienlaikus šis pasākums “Kopā sanāk!” bija iespēja visus Smiltenes novada pašvaldības darbiniekus pirmo reizi sapulcināt vienkopus pēc novadu reformas (tā notika 2021. gadā) un pateikt viņiem paldies par ieguldīto darbu novada attīstībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau rakstījām, ka uz pasākumu bija uzaicināti Smiltenes novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbinieki: administrācijas speciālisti, pagastu pārvalžu darbinieki, izglītības iestāžu pedagogi, pedagogu palīgi, tehniskie darbinieki un atbalsta speciālisti, sporta, kultūras, bibliotēku, tūrisma un sociālās jomas darbinieki, kolektīvu vadītāji, kā arī novada kapitālsabiedrībās strādājošie. Ņemot vērā, ka pasākums notika vakarā, viņi varēja ņemt līdzi bērnus.

Smiltenes novada pašvaldībā kopumā ir 42 iestādes, tajās strādā aptuveni 1180 darbinieki. Ikviens no viņiem ir pelnījis atzinīgus vārdus par savu ieguldījumu novada attīstības labklājības veidošanā, to savā uzrunā pasākumā uzsvēra Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš. “Pašvaldības darbinieki ir tādi paši cilvēki kā dienestos strādājošie, kuri strādā kopējās sabiedrības labā. Jūsu ieguldījums ir ļoti svarīgs novadam, bet bieži vien tas varbūt netiek pamanīts, līdz saskaramies ar konkrētu problēmu un tad ir nepieciešama tās risināšana,” atzina Edgars Avotiņš. Klātesošos uzrunāja arī Smiltenes novada pašvaldības izpilddirektors Andris Lapiņš, uzsverot, ka pašvaldības darbinieks ir vērtība, jo “krīzes nāk un iet, bet darbinieki ir tie, kuri iznes pašvaldību, ikdienā rūpējas, īsteno plānus un ir pašvaldības sirds”.

Pasākumu vadīja Smiltenes novada pašvaldības kultūras un tūrisma pārvaldes tūrisma jomas vadītājs Edgars Raginskis. Par omulīgu gaisotni gādāja Smiltenes grupa “Propelleris”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas nodaļas vadītāja Marita Mūze informē, ka Smiltenes novadam top arī vispārīgais reprezentācijas video par septiņām būtiskām jomām – izglītību, kultūru, sportu, dabu, tūrismu, uzņēmējdarbību un ģimeni, kura filmēšana notiks līdz pat septembrim. Video tiek veidots, balstoties uz novada zīmola saukļa būtību “Smiltenes novadā sanāk!”, kas simbolizē sanākšanu vienuviet un izdošanos, – cilvēki sanāk, lai dzīvotu strādātu, mācītos un atpūstos.

Vairāk foto no pasākuma – www.ziemellatvija.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.