Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uzsākta tiesvedība

Valdība līdz 15. novembrim Latvijas teritorijā noteikusi mājsēdi, kuras laikā ir jāievēro komandantstunda no pulksten 20 vakarā līdz pulksten 5 rītā. “Ziemeļlatvija” interesējās, vai stingro ierobežojumu laikā policija ir atklājusi pārkāpumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā inspektore Zane Vaskāne informē, ka laikā no 21. līdz 29. oktobrim Valkas iecirkņa apkalpojamā teritorijā uzsākti 18 administratīvā pārkāpuma procesi par mājsēdes neievērošanu. Lielākā daļa pārkāpumu fiksēti Valkas novadā. Z. Vaskāne atzīst, ka iedzīvotāji ir saprotoši, līdz ar to īpaši izceļami gadījumi nav notikuši.

Minētajā laika posmā policija pārbaudījusi 200 personas, tajā skaitā 151 gadījumā personas ar pašapliecinājumiem. Likumsargi 27 gadījumos devuši preventīvus norādījumus, bet 18 gadījumos personas uz ielas atradušās bez pašapliecinājuma.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka komandantstundas laikā cilvēkiem jābūt savās mājās, bet ir noteikti izņēmuma gadījumi ‒ ja ir jādodas uz darbu vai no tā. Šajā gadījumā jāaizpilda apliecinājums, kurā jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvietas adrese, dzīvesvietas vai uzturēšanās vietas atstāšanas iemesls un laiks; darbavietas nosaukums, adrese un darba devēja vai tās nozīmētas kontaktpersonas tālruņa numurs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.