Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uzdrīkstēties dzīvot tā, lai kārtējā diena dzīvē būtu laimīga

Kad mana “Ziemeļlatvijā” tuvākā kolēģe Santa Sinka, ar kuru kopā esam apēdušas teju pudu sāls, man paziņoja, ka ies projām no darba, pirmais, ko viņai teicu: “Tu pēc tam nenožēlosi?”

No šī brīža pagājis jau aptuveni pusotrs gads, šajā laikā Santas dzīve man brīžiem atgādinājusi braucienu “amerikāņu kalniņos”, taču viņa ne reizi man nav pasūrojusies, ja arī kādreiz noticis tā, kā nav bijis iecerēts.

Ja man būtu jāraksturo Santa, tad es to darītu ar grupas “The Sound Poets” dziesmas “Kalniem pāri” vārdiem: “Kalniem pāri citi kalni būs, / Ar vienu soli pāri tiem, ar vienu soli.”

Un tad nu beidzot vecā gada nogalē pieķēros domai, kas mani urdīja jau labu laiku, – uzrunāt Santu intervijai, lai viņa padalās ar mūsu lasītājiem savā pasaules redzējumā, jo Santas pieredze ir apliecinājums tam, cik ļoti cilvēks var izmainīt savu dzīvi, sperot vienu it kā nejaušu, bet tomēr mērķtiecīgi virzītu soli un nebaidoties izkāpt no savas komforta zonas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.