Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uz veikalu – koši un videi draudzīgi

“Sapņi un garšas vienā maisā” – uz izstādi par šādu tēmu šomēnes aicina
Variņu bibliotēka. FOTO: MADARA ANTĒNA

Jau rakstījām par uzņēmuma “Zaļā josta” rīkoto konkursu “Mans ilgtspējīgais iepakojuma dizains” ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību iepakojumam, ko ikdienā lietojam, lai tas būtu videi draudzīgāks, ilgtspējīgāks un vieglāk pārstrādājams.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa uzvarētāju vidū ir arī Smiltenes vidusskolas skolotājs Edgars Jansons, kurš iesniedza ideju par iepirkumu somas dizainu no plastmasas pudeļu atgriezumu stiebriņu savijumiem.

Savukārt Smiltenes novada Variņu bibliotēka visu janvāri aicina aplūkot izstādi “Sapņi un garšas vienā maisā”. Tajā izlikti mākslinieces Diānas Lipskas apgleznoti koši auduma maisiņi – viņas redzējums kā alternatīva iepirkumu plastmasas maisiņiem.

“Diānas apgleznotie auduma maisiņi ir burvīgi un krāšņi, šoreiz citādāki, nekā iepriekšējā izstādē Variņu bibliotēkā, kad tie bija melni, bet arī skaisti. Daudzi cilvēki tos iegādājās, arī es. Joprojām staigāju ar tādu maisiņu. Jau gads būs apkārt,” stāsta Variņu bibliotēkas vadītāja Madara Antēna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Variņu bibliotēka jau 2023. gadā aizsāka sadarbību ar Diānu Lipsku, kurai Varakļānos ir savs individuālā komersanta uzņēmums “Diana Lipska Art”.

Madara Antēna ievēroja “Facebook” viņas darbus, tie uzrunāja un tā nu Variņu bibliotēkā izstādēs pabijuši ne tikai mākslinieces apgleznotie auduma maisiņi, bet arī viņas gleznas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.