Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uz tikšanos aicina uzņēmējus

Foto: freepik.com

Smiltenes novada pašvaldība aicina novada uzņēmējus, to vadošos darbiniekus, pašnodarbinātos un citus interesentus uz tikšanos Smiltenē, Apē un Raunā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mērķis ir kopā ar novada pašvaldības pārstāvjiem uzņēmējdarbības jautājumos apspriest aktualitātes, līdzšinējo sadarbību un atbalsta instrumentus, kā arī diskutēt par nepieciešamajiem pasākumiem nākotnē, informē Modris Apsītis, Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos.

Tikšanās ar uzņēmējiem norisināsies 30. martā pulksten 18 Smiltenē (Smiltenes vidusskolā Dakteru ielā 27), 4. aprīlī pulksten 18 Apē (Apes kultūras nama mazajā zālē), 5. aprīlī pulksten 18 Raunā (Raunas pagastmājas 2. stāva zālē).

Reģistrēties pasākumam var elektroniski pašvaldības mājaslapā vai arī zvanot pašvaldības uzņēmējdarbības speciālistam Andrejam Nikam uz tālruni 26402963 vai rakstot e-pastu andrejs.nika@smiltenesnovads.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Modris Apsītis skaidro, ka šādās sanāksmēs pašvaldība vēlas labāk izzināt uzņēmēju aktuālās nepieciešamības un problēmas, to nākotnes attīstības plānus, gūt atgriezenisko saiti par līdzšinējo sadarbību, kā arī noskaidrot, kāds pašvaldības atbalsts uzņēmējiem visvairāk būtu nepieciešams nākotnē.

Sanāksmes pirmajā daļā pašvaldības pārstāvji iepazīstinās ar esošajiem pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta instrumentiem un ieskicēs pašvaldības turpmākos plānus. Savukārt otrajā daļā viņi uzklausīs priekšlikumus uzņēmējdarbības veicināšanai un attīstībai Smiltenes novadā un diskutēs par to, kā uzlabot esošo sadarbību un atbalstu.

“Atkarībā no iedzīvotāju izrādītās intereses un apmeklētāju skaita tiks izvērtētas iespējas organizēt papildu tikšanās pagastos. Par šādu interesi lūdzam sazināties ar pašvaldības uzņēmējdarbības speciālistiem,” aicina Modris Apsītis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.