Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uz mācībām jauniešiem “Laukiem būt” aicina jaunus dalībniekus

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs jau vienpa­dsmito gadu visā Latvijā organizē mācības jauniešiem no laukiem un mazpilsētām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācības ir bez dalības maksas un paredzētas jauniešiem vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kas ir uzsākuši vai plāno attīstīt savu uzņēmējdarbību.

Jau 14. oktobrī pulksten 10 norisināsies mācību “Laukiem būt” kopējā informatīvā diena. Valkas un Valmieras biroji pirmo klātienes tikšanos organizē “Vīnkalnu Pils Mājā” Valmierā, Bruņinieku ielā 4.

Tajā izskanēs pasākuma organizatoru (“Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”) atklāšanas vārdi, kas tiks translēti videotiešsaistē. Informatīvajā dienā ir paredzēta ievadlekcija “Kāds saimnieks esi Tu?”. Izskanēs arī informācija par mācībām un projektu konkursu “Laukiem būt”, kā arī turpmākais mācību dienu plānojums. Uzņēmējdarbības konsultantes Valda Empele un Inga Ozoliņa stāstīs par LLKC Valkas un Valmieras konsultāciju biroju piedāvātajiem pakalpojumiem un par konsultāciju iespējām uzņēmējdarbības veicināšanai. Informatīvās dienas apmeklētāji dzirdēs pieredzes stāstu no “Vīnkalnu Pils Mājas” saimnieka Arta Žentiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt mācības sāksies 18. oktobrī. Paredzēts, ka mācības būs vienu reizi nedēļā un notiks gan klātienē, gan attālināti (kopā sešas mācību dienas).

Mācību gaitā jaunieši apgūs ar uzņēmējdarbību saistītas zinības un kā rezultāts būs jāsagatavo un jāprezentē biznesa plāns. Plānots arī pieredzes brauciens pie uzņēmējiem. Savukārt, noslēdzoties mācībām, tiks izziņots “Laukiem būt” projektu konkurss ar vērtīgām naudas balvām. Tādēļ V. Empele aicina, ja esi ieinteresēts piedalīties mācībās, piesakies Valkas birojā, zvanot uz tālruni 29445406, vai e-pastā valda.empele@llkc.lv  (interesentiem pieteikšanās līdz 14. oktobrim).

“Mācības “Laukiem būt” ir lieliska iespēja īstenot ne vien savu biznesa ideju laukos, bet arī saprast, cik tā dzīvotspējīga. Tā ir lieliska iespēja paplašināt redzesloku, kā arī uzsākt ceļu pie savu mērķu realizācijas, jo, kā mēs esam pārliecinājušies iepriekšējos gados, daudzas jauniešu ieceres ir īstenojušās un turpina pastāvēt jau vērā ņemamā uzņēmējdarbības līmenī,” uzsver Valkas konsultāciju biroja uzņēmējdarbības konsultante V. Empele.

Un ne mazāk būtiski – “Laukiem būt” ir arī iespēja rast komandu un sadarbības partnerus jaunu ideju īstenošanai. Kā ik gadu norāda “Laukiem būt” dalībnieki – neatsverams šo mācību ieguvums ir iegūtie kontakti un pārliecība par savām spējām veidot biznesu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.