Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uz laiku nebūs pieejams rentgens

Smiltenes novada pašvaldības kapitālsabiedrība “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” jau savlaicīgi informē iedzīvotājus, ka Smiltenes poliklīnikā no 1. aprīļa uz nenoteiktu laiku nebūs pieejami rentgenogrāfijas (RTG) izmeklējumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aprīlī tiks uzsākti priekšdarbi stacionārās rentgenogrāfijas iekārtas nomaiņai un jaunas, modernas iekārtas uzstādīšanai, informē SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” valdes loceklis Didzis Lūkins.

Pacienti tikmēr lūgti rast iespēju RTG izmeklējumus veikt citās tuvumā esošajās ārstniecības iestādēs, bet speciālisti un ģimenes ārsti, plānojot rentgenogrāfijas izmeklējumus, lūgti nesūtīt pacientus uz Smiltenes poliklīniku iekārtas nomaiņas laikā.

Didzis Lūkins skaidro, ka Smiltenes poliklīnikas līdzšinējā RTG iekārta ir tehniski un morāli novecojusi un darbs ar to kļuvis neracionāls augsto izmaksu dēļ.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Turpinot darbu, pastāvētu potenciāls risks palikt bez rentgenogrāfijas iekārtas, jo rezerves daļas ražotājas rūpnīcas vairs nepiedāvā. Tādēļ tika pieņemts lēmums Smiltenes poliklīnikā iegādāties jaunu, modernu digitālo rentgena iekārtu, kas nodrošinās mūsdienīgāku attēlu iegūšanas iespēju, daudz augstāku kvalitāti rentgenogrammām un komfortablākus apstākļus pacientiem izmeklējuma laikā,” skaidro Didzis Lūkins.

Rentgenogrāfijas iekārtas nomaiņas darbos plānots veikt esošās iekārtas demontāžu un utilizāciju, esošo telpu pārbūvi, jaunas iekārtas uzstādīšanu un apmācīt personālu.

SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” aicina pacientus uzņemt šīs neērtības ar sapratni. Tiklīdz rentgenogrāfijas izmeklējumi Smiltenes poliklīnikā tiks atsākti, iedzīvotāji par to tiks informēti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunā RTG iekārta iegādāta, īstenojot Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda projektu “Jaunas tehnoloģijas ieviešana un pakalpojuma kvalitātes uzlabošana SIA “Smiltenes Sarkanā Krusta slimnīcā””.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.