Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uz jauno amatu – pieci pieteikumi

Foto: Ivo Leitis

Valkas novada pašvaldības izsludinātajā konkursā, kas risinājās līdz otrdienai,
15. martam (ieskaitot), uz jaunizveidoto vides un reklāmas dizaina speciālista amata vietu saņemti pieci pieteikumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības Personāla nodaļas personāla speciāliste, nodaļas vadītājas vietniece Gundega Veinberga informē, ka uz šo amatu pieteikušās četras sievietes un viens vīrietis, četri ir Valkas novada iedzīvotāji, viens – no citas pašvaldības. Lai izvērtētu piemērotāko kandidatūru jaunajam amatam, ir izveidota konkursa komisija. To vadīs pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Vilmārs Vesingi, bet komisijas locekļi būs pašvaldības izpilddirektors Ainārs Zābers, Būvvaldes arhitekte Līga Šķepaste, Valkas mākslas skolas pasniedzēja Maruta Stabulniece un Personāla nodaļas vadītāja Arita Ārgale. Divu nedēļu laikā, tas ir, līdz 29. martam, komisijai jātiekas ar visiem amata pretendentiem.

G. Veinberga norāda, ka pagaidām vēl nav noteikts datums, kad būs šī tikšanās, nav arī zināms, vai pārrunas notiks klātienē vai attālināti.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka pašvaldībā šāds amats – vides un reklāmas dizaina speciālists – ar pašvaldības deputātu atbalstu ir izveidots pirmo reizi ar apstiprinātu atalgojumu 1285 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas. Šim speciālistam darba pamatpienākumos būs veidot Valkas novada tēlu, plānot vides dizaina un reklāmas projektus pilsētvidē un laukos, izstrādāt parku un skvēru labiekārtošanas projektus un ideju skices, izstrādāt dažādu svētku un pasākumu kopējo vizuālo noformējuma plānus Valkas novada teritorijā un vēl virkne citu darba pienākumu.      

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.