Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uz eksperimenta laiku atklās autobusu maršrutu Valka–Gaujiena–Valka–Lugaži–Valka

Foto: freepik.com

Sabiedriskā transporta padome nolēmusi uz eksperimenta laiku atklāt maršrutu Nr.5378 Valka–Gaujiena–Valka–Lugaži–Valka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sabiedriskā transporta padome lēma uz eksperimenta laiku – trim mēnešiem – atklāt jaunu maršrutu Nr.5378 Valka–Gaujiena–Valka–Lugaži–Valka. Plānots, ka tajā tiks nodrošināti divi reisi otrdienās un divi – piektdienās

2021. gada 1. oktobrī 15 maršrutos (visos vai atsevišķos maršruta reisos) Alūksnes, Rūjienas, Smiltenes, Strenču, Valkas, Ciblas, Ludzas, Dagdas, Balvu, Rugāju, Viļakas, Jēkabpils, Jaunjelgavas, Ērgļu un Saldus novadā tika ieviests bezmaksas sabiedriskais transports. Izvērtējot pusgada rezultātus, tiks pieņemts lēmums visos šajos 60 reisos turpināt nodrošināt sabiedrisko transportu bez maksas. Visos bezmaksas reisos pasažieru skaits ir palielinājies – maršrutos, kur atsevišķi reisi tiek nodrošināti bez maksas, pasažieru skaits pieaudzis par 9%, bet maršrutos, kuros visi reisi ir bez maksas, – par 16%.

Bezmaksas sabiedriskais transports kopumā ir ieviests 60 reisos, tostarp maršrutos Nr.3034 Autoosta–Lugažu stacija–Autoosta, Nr.6597 Smiltene–Strenči–Smiltene un Nr.6686 Smiltene–Trikāta–Strenči–Smiltene. Detalizētāka informācija par to, kuri reisi katrā maršrutā ir bez maksas, pieejama šeit.

Informāciju sagatavoja: Lilita Pelčere, VSIA Autotransporta direkcija sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.