Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uz 14.Saeimu tēmē arī Smiltenes novada pašvaldības deputāts

Ervins Labanovskis. Foto: Santa Sinka

Šobrīd Centrālajā vēlēšanu komisijā ir iesniegti četri kandidātu saraksti 1. oktobrī gaidāmajām 14. Saeimas vēlēšanām. Sarakstu iesniegšana turpināsies līdz 2. augustam. Pēc tam notiks kandidātu sarakstu numuru izloze.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā publiski pieejamā informācija liecina, ka aizvadītajā nedēļā savu sarakstu iesniedza politiskā partija “Progresīvie”, kuri kandidātus pieteica visos piecos Saeimas vēlēšanu apgabalos un iekļāva maksimālo pieļaujamo kandidātu skaitu – 115.

Vidzemes vēlēšanu apgabalā iesniegtajā sarakstā ar 29 deputātu kandidātiem ar 3. kārtas numuru uz Saeimas deputāta vietu kandidē Smiltenes novada pašvaldības deputāts, SIA “Kainaiži” valdes loceklis Ervins Labanovskis (dzimis 1980. gadā). Viņam ir augstākā izglītība.

Vidzemes sarakstā ar 1. kārtas numuru startē Kaspars Briškens (dzimis 1982. gadā), akciju sabiedrības “Pasažieru vilciens” neatkarīgais padomes loceklis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

CVK reģistrējusi arī sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” saraktus visos piecos Saeimas vēlēšanu apgabalos ar kopējo deputātu kandidātu skaitu – 89.

Vidzemes vēlēšanu apgabalā iesniegtajā sarakstā ar 16 deputātu kandidātiem 1. pozīcijā ir “Saskaņas” konsultants Ivars Zariņš (dzimis 1969. gadā).

Šonedēļ sarakstu iesniegšanu CVK pieteikuši arī politisko partiju apvienība “Jaunā VIENOTĪBA”, politiskā partija “Latvija pirmajā vietā”, politisko partiju apvienība “Apvienotais saraksts – Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu apvienība, Liepājas partija” un politiskā partija Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Interesi iesniegt kandidātu sarakstu CVK līdz šim izrādījušas kopumā 17 partijas un partiju apvienības.

“Ziemeļlatvija” turpinās informēt par iesniegtajiem sarakstiem arī turpmāk.

UZZIŅAI

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbu sācis CVK uzziņu tālrunis:

  • uzziņu tālrunis vēlētājiem 67049999,
  • strādā katru dienu no pulksten 9 līdz 20,
  • vēlēšanu nedēļā – 26. septembrī no pulksten 9 līdz 21, 30. septembrī un 1. oktobrī – no pulksten 7 līdz 24,
  • operatori būs gatavi vēlētājus uzklausīt arī 2. oktobrī no pulksten
    9 līdz 17,
  • zvanot uz uzziņu tālruni, vēlētāji var noskaidrot vēlēšanu iecirkņu adreses un darba laikus, uzzināt par pieteikšanos balsot pa pastu no ārzemēm, balsošanas kārtību iecirknī, zīmes aizpildīšanu un iegūt atbildes uz citiem ar vēlēšanu norisi saistītiem jautājumiem.

Avots: CVK

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.