Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ukrainas glābēji saņems Valkas novada pašvaldības dāvināto ugunsdzēsības mašīnu

Trešdienas vakarā no Valkas uz Ukrainas–Polijas robežu dosies pašvaldības pārstāvji, tostarp arī novada pašvaldības priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis, lai Ukrainas glābšanas dienestam nodotu ugunsdzēsēju mašīnu un palīdzības kravu, kas ukraiņiem lieti noderēs kaujas zonā.

Trešdien, 2. martā, pulksten 18 visā Latvijā, tostarp Valkā, kopīgajā dvīņu pilsētu Valkas un Valgas centrā, notiks atbalsta mītiņš, tādējādi paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu. Mītiņā sapulcējušies varēs nodot ceļa vārdus pašvaldības delegācijai – V. A. Krauklim, Kārķu un Ērģemes pagastu pārvalžu vadītājam Pēterim Pētersonam, Kārķu brīvprātīgajiem ugunsdzēsējiem Jurģim un Sandim Tobīsiem un novada pašvaldības elektronisko plašsaziņas līdzekļu speciālistam Robertam Johansonam. Viņi ar ugunsdzēsēju mašīnu ar palīdzības kravu dosies tālajā ceļā. Delegāciju pavadīs arī mikroautobuss, lai, ukraiņiem nododot ugunsdzēsēju mašīnu, varētu atgriezties mājās Latvijā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.