Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ukrainas atbalstam saziedotas 85 sildierīces

Publicitātes foto.

Lietošanai derīgas sadzīves tehnikas ziedošanas akcijas laikā “Sasildi Ukrainu” kopumā saziedotas 85 sildierīces, kuras Vidzemes plānošanas reģions jau drīzumā nogādās Odesas apgabala valsts pārvaldei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai atbalstītu Odesas reģiona iedzīvotājus, no 17. līdz 31.oktobrim SIA “ZAAO” (turpmāk tekstā- ZAAO) un Vidzemes plānošanas reģions aicināja piedalīties akcijā “Sasildi Ukrainu” un ZAAO apsaimniekotajos EKO laukumos nogādāt lietošanai derīgas sildierīces. No visām 85 sildierīcēm visvairāk – 24 sildierīces tika ziedotas EKO laukumā Cēsīs, Lapsu ielā 19, 21 Krimuldas EKO Laukumā un 10 Limbažu EKO laukumā.

Šodien, 7.novembrī ZAAO visus ziedojumus nogādāja Valmieras pašvaldības Kocēnu apvienības telpās, kurās Vidzemes plānošanas reģions organizēs sūtījuma sagatavošanu.  Ziedotas tika gan lietotas, gan arī pilnīgi jaunas sildierīces, visvairāk -ventilatora sildītāji, elektriskie sildītāji/radiatori, par kuru parametriem un apjomiem jau ir informēta Odesas apgabala valsts pārvalde, lai līdz sūtījuma saņemšanai var saplānot sildierīču izlietojamību, nodrošinot operatīvāku to izdali pēc piegādes.  

Sakām paldies ikvienam ziedotājam par vērtīgo un silto atbalstu Odesas reģiona iedzīvotājiem Ukrainā,kas, sākoties aukstākam laikam, palīdzēs nodrošināt atbilstošākus apstākļus vitāli svarīgāko aktivitāšu īstenošanai.

Publicitātes foto.

Informāciju sagatavoja: Inga Kovala Sēne, sabiedrisko attiecību vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.