Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Tuvojas Kārķu koka auto sacensības

Foto: Inga Zotova

Pavasara, dabas atmodas un Kārķu Meža dienu gaidīšanas laiks šogad mums visiem aizsācies pavisam citādi. Šogad Kārķu Meža dienas plānotas 29. un 30.aprīlī. Pasākuma ietvaros Koka auto sacensības notiks sestdien, 30.aprīlī. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Neskatoties ne uz ko, jāmēģina saglabāt cerība – gaisma uzvarēs tumsu. Varbūt tieši šīs ir īstais laiks, lai novērstu domas no ļaunuma, likt darboties rokām un prātam, gatavojot koka auto. 

Kārķu Meža dienas vadīs un Koka auto sacensību norisi komentēs TV sporta žurnālists Dāvids Ernštreits. Tradicionāli – galvenā balva – brauciens uz Briseli, arī pārējo 1-3 vietu ieguvējiem katrā sacensību klasē vērtīgas balvas! 

Par Meža dienu abās dienās plānoto programmu informēsim turpmāk, kad būs precizētas visas aktivitātes. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinām ar šo dalīties ar ikvienu, kam tas varētu būt saistoši. Sacensībās ir tādi meistari, kuri piedalījušies šajā sacensībās jau vairākkārt, taču nav jābaidās arī pirmo reizi ķerties pie šāda darba, jo kā zinām – vienmēr pastāv arī iesācēja veiksme! 

Ar cerībām, ka mums visiem izdosies kopīgi baudīt skaistus mirkļus un azartiskas sacensības, būsiet patiesi gaidīti Kārķos!

Informāciju sagatavoja: Sandra Pilskalne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.