Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Turpinās problēmas ar speciālistu atrašanu

Foto: Ivo Leitis

Vēl līdz otrdienai, 21. jūnijam, Valkas novada pašvaldība gaida pretendentu pieteikumus izsludinātajam konkursam uz Valkas – Valgas sadarbības koordinatora amatu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības Personāla nodaļas vadītāja vietniece Gundega Veinberga norāda, ka šis jau ir otrais mēģinājums atrast piemērotu šī amata pretendentu, jo pirmais konkurss noslēdzās bez rezultāta. Pirmo reizi izsludinātajam konkursam pieteicās tikai viens pretendents, bet to atzina par nepiemērotu.

Lai pieteiktos šim amatam, kas pašvaldībā tiek izveidots pirmo reizi, viena no prasībām ir ļoti labas latviešu un igauņu valodas zināšanas, bet angļu un krievu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību. Līdz šim “Latvijas – Igaunijas institūts” (tā darbība ir pārtraukta) nodrošināja informācijas apmaiņas koordināciju starp Valkas un Valgas pašvaldībām, kā arī iedzīvotāji saņēma informāciju par kultūras un sporta pasākumiem kaimiņpilsētā. Diemžēl pašlaik šī informācijas aprite klibo. To ir atzinusi arī novada pašvaldība, tāpēc arī cenšas atrast piemērotu speciālistu, solot 925 eiro ikmēneša atalgojumu pirms nodokļu nomaksas.

Joprojām ir aktuāli konkursi uz jurista vakanci Juridiskajā nodaļā un arī uz Pašvaldības policijas inspektora amatu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.