Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Turnas tautas namam – jauna vadītāja

Foto: No draugiem.lv

Trešdien Turnas tautas nama vadītājai Līgai Kramai bija pēdējā darba diena šajā amatā. Novada pašvaldības domes 26. augusta sēdē deputāti pieņēma lēmumu par darba tiesisko attiecību izbeigšanu ar L. Kramu.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības Personāla nodaļas vadītāja Arita Ārgale informē, ka 8. augustā novada pašvaldība saņēma L. Kramas iesniegumu ar lūgumu atbrīvot viņu no Turnas tautas nama vadītājas amata ar 2022. gada 1. septembri, pamatojoties uz Darba likuma 114. pantu. Tas noteic darba tiesisko attiecību izbeigšanu uz darbinieka un darba devēja vienošanās pamata. L. Krama šajā amatā strādāja vairāk nekā 25 gadus.

A. Ārgale stāsta, ka pašvaldība jau laicīgi izsludināja konkursu uz Turnas tautas nama vadītāja amatu. Uz šo vietu bija pieteikušies divi pretendenti, abi vietējie Ērģemes pagasta iedzīvotāji.

 Ceturtdien, 1. septembrī, darbu šajā amatā ar novada pašvaldības priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa rīkojumu uzsāka Baiba Karpova. Jau kādu laiku viņa vada arī vietējo dramatisko kolektīvu. B. Karpova strādā arī Ērģemes pamatskolā. A. Ārgale atzīst, ka abas kandidātes bijušas piemērotas šim amatam, bet B. Karpovai ir lielāka pieredze un jau iegūta sapratne par vietējās kultūras dzīves vadīšanas un organizēšanas darbu.  Gada sākumā pašvaldības deputāti apstiprināja Turnas tautas nama vadītājam algas likmi par pilnu nostrādāto mēnesi 735 eiro pirms nodokļu nomaksas. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.