Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Turnas tautas namā Lieldienas svin ar skrējienu un koncertu

Foto: Aigars Pandalons

Otrajās Lieldienās, 10.aprīlī, Ērģemes pagasta Turnas tautas namā notika tradicionālās Lieldienu svinības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visus pasākuma apmeklētājus šajā dienā sagaidīja īpašais ciemiņš – Lieldienu zaķis, kurš rosināja smaidīt kā lieliem, tā maziem Turnas tautas nama ciemiņiem, kā arī uzmundrināja “Lieldienu zaķa skrējiena” dalībniekus.

Pasākumā bija iespēja kārtīgi izšūpoties, lai vasarā nekostu odi un dunduri, kā arī ripināt, krāsot Lieldienu olas, galda spēlē iepazīt putnus, kā arī gatavot putnu būrīšus un iesaistīties citās aktīvās un radošās aktivitātēs. Plkst. 11:40 notika lielā iesildīšanās pirms tradicionālā Zaķa skrējiena, kuru vadīja pagasta sporta organizators Mārcis Krams.

Ap plkst. 12:00 tika dots starts visiem skrējiena dalībniekiem, kopumā visās distancēs startējot 82 skrējējiem. Viskuplāk dalībnieku bija viena kilometra distancē, kurā startēja 63 skrējēji, trīs kilometru distanci veica 13 dalībnieki, sešu kilometru distancē devās seši dalībnieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ērģemes pagasta iedzīvotājs Kristiāns Sula ar ģimeni bija sarūpējis brīnišķīgas Lieldienu stafetes 1 km skrējējiem, kas radīja īpaši jautru noskaņu skrējiena laikā. Pēc skrējiena visi apmeklētāji varēja baudīt tradicionālo svētku zupu, par kuru šogad jāpateicas Mārča Miķelsona ģimenei, kā arī meklēt Lieldienu zaķa paslēptās šokolādes oliņas.

Viena kilometra distancē visi skrējiena dalībnieki saņēma veicināšanas balviņu enerģijai, kā arī tika izlozēti trīs skrējēji, kuri balvā saņēma krūzīti ar jauno Turnas tautas nama logo, par kuru tika aicināts balsot Turnas tautas nama “Facebook” lapā.

Trīs kilometru skrējienā vīriešu konkurencē 1.vietu ieguva Edijs Teteris, 2.vietu Mairis Lukovskis, 3.vietu Eduards Kotāns. Šajā pašā distancē, sieviešu konkurencē 1.vieta Evelīnai Stūrei, 2.vieta Evelīnai Danielai Ruņģei, 3.vieta Dainai Ruņģei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sešu kiloemtru skrējienā, startējot četriem dalībniekiem, 1.vietu ieguva Reinis Feldmanis, 2.vietu Aigars Feldmanis, bet 3.vietu Vilnis Vehi. Šajā distancē skrēja tikai divas sievietes, kur 1.vieta Ivetai Karolei, bet 2.vieta Marikai Lapiņai.

Pēc apbalvošanas visus pasākuma apmeklētājus priecēja deju koncerts “Liela diena”, kuru vadīja Keita Kazaka. Koncertā piedalījās dejotāji no Ēveles tautas nama, Vijciema tautas nama, Valkas novada BJC “Mice”, kā arī no Turnas tautas nama.

Informāciju sagatavoja: Baiba Karpova, Turnas tautas nama vadītāja

Foto no pasākuma https://foto.inbox.lv/aigarsoz70/Koncerts-Turnaa https://foto.inbox.lv/aigarsoz70/Zakju-skreejiens-10-04-2023 Fotogrāfiju autors: Aigars Pandalons

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.